PLANEO rozbehlo Black Friday na plné obrátky. Okrem toho, že v najrozšírenejšej sieti elektropredajní PLANEO je odteraz sviatok nízkych cien, v hre je oveľa viac:

  • 50 eur na nákup pri registrácii do programu Planeo+,
  • doprava už od 2,99 eur,
  • pri online objednávke vyzdvihnutie v ktorejkoľvek z 56 predajní do 30 minút a  
  • vystavený nepoužívaný tovar lacnejší v niektorých prípadoch až o viac ako polovicu.

Ak by ste pri nákupe potrebovali pomôcť, môžete sa spoľahnúť, že v každej z 56 predajní PLANEO vám poradia vyškolení odborníci.

Dôsledne sme prezreli e-shope planeo.sk a našli sme pár zaujímavých vecičiek, ktoré by nemali doma chýbať. Okrem nich by vám nemala chýbať ani registrácia v novom programe Planeo+, pretože za ňu dostanete zľavu 50 eur na nákup a pre členov potom výhodnejšie ceny. Zaregistrujte sa a tá chvíľa vám ušetrí celkom slušné peniaze. Idem sa zaregistrovať do Planeo+.

Herné kreslo Yenkee Forsage XL 

Presedíte v ňom celý deň a vaše telo si to ani nevšimne. Rám z robustnej ocele čosi vydrží, chrbát sa nespotí ani pri najnapínavejších chvíľach, pretože čalúnenie je perfektne vzdušné, nastavíte si podľa potreby výšku sedačky, operadlo,  výšku lakťových opierok aj hojdací mechanizmus a taký pohodlný posed je už vidno aj na hre. Sedíte na pána, hráte na kráľa. Viac o hernom kresle pre pánov hráčov tu.

Robotický vysávač 

Robotický vysávač s mopom 2 v 1 Active SuperCyclone LASER+WiFi to už ani nie je vysávač, ale výkonný vojak! Laserové zameriavanie, wifi navádzací systém, množstvo senzorov, super cyclone system s neuveriteľným podtlakom a tichá prevádzka z neho robia nebezpečného protivníka pre svojho úhlavného nepriateľa – špinu na podlahe a kobercoch. Povysáva, poumýva a automaticky sa zaradí na svoje miesto, kde čaká na nové povely. Načo by ste vysávali, keď to spraví za vás? Len zadáte úlohu a už len sledujete, ako plní príkaz. K tomu 6-ročná záruka na motor na znak toho, že Sencor si za svojim výrobkom naozaj stojí. Viac o tomto bojovníkovi proti špine tu. Pozrite si ho v akcii! 

Inteligentný gril Philco PHGR 9000

Skutočných milovníkov grilovania nejaké zlé počasie nezastaví! Vždy sa totiž vedia vynájsť a keď dostanú chuť na grilovanú klobásku, steak alebo cukinu, vedia, ako na to. Vytiahnu svoj inteligentný elektrický gril Philco, ktorý patrí k najobľúbenejším na trhu a o pár chvíľ sa domovom rozlieha omamná vôňa grilovaného jedla. A pretože gril Philco PHGR 9000 je taký veľký, že pripraví jedlo až pre 8 ľudí, jeho majiteľ iste bude aj najobľúbenejším členom každej párty, kam svojho miláčika ľahko prinesie. Čo všetko tento gril dokáže si pozrite tu.

Vravíte, že by to chcelo niečo iné? Mrknite na planeo.sk a určite to tam nájdete!

Foto: PLANEO

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu