Ktorá žena by nechcela mať krásne, rovné a lesklé vlasy ako z reklamy? Už o tom nemusíte len snívať. Vďaka tejto procedúre budete mať oslnivé vlasy a efekt vám vydrží až niekoľko mesiacov. Vlasy si neustále zaťažujeme odfarbovaním, žehlením či natáčaním. Poškodené vlasy potrebujú z času na čas oživiť a treba im dopriať kvalitnú starostlivosť. Preto sme sa vybrali do salónu Ddominikoohair v Nitre, aby sme vyskúšali blahodarné účinky brazilského botoxu.

Majiteľka značky Ddominikoohair Dominika Mišutová nás privítala v krásnych priestoroch a počas procedúry sme stihli urobiť aj rozhovor o tom, aké účinky má táto procedúra, kedy by ju mali ženy aplikovať a aká je následná starostlivosť o vlasy. Ako sami uvidíte na fotkách, efekt brazilského botoxu je okamžitý a vlasy vyzerajú oveľa zdravšie a vyživene.

Aké procedúry na vlasy vykonávate vo vašom salóne a aké sú ich účinky?

V mojom salóne vykonávam rôzne procedúry. Tie najžiadanejšie sú zosvetlovania vláskov a rekonštrukcia. Aktuálne je veľmi trendy Balayage technika, ktorú majú moje klientky veľmi radi, pretože je veľmi prirodzená a nenáročná na údržbu. A samozrejme kúry na vyrovnanie a regeneráciu vlasov.

Sú jednotlivé procedúry určené pre rôzne typy vlasov? Ak áno, pre aké typy vlasov sú vhodné aké procedúry?

Pred každou procedúrou vždy dôkladne skontrolujem stav vlasu a konzultujem s klientkou, čo bude pre jej typ vlasu najvhodnejšie. Záleží od toho, aký má klientka cieľ a čo chce dosiahnuť. Pokiaľ má klientka veľmi krepové, nepoddajné a vlnité až kučeravé vlasy, volím techniku vyrovnania vláskov. U mňa v salóne sú 2 možnosti a to NANOPLASTIKA, alebo keratin botox. Na každú procedúru musí mať klientka vhodný vlas. Ako rekonštrukciu a výživu vlasov používam môj najobľúbenejší Brazilian botox, ktorý nemení štruktúru vlasu, ale primárne uzdraví vlas, dodá všetky potrebné vitamíny. Po tejto procedúre je výsledok ihneď viditeľný. Vlasy budú jemné, lesklé a hodvábne. Procedúra eliminuje rozštiepené končeky a podporuje rast vlasov. Táto procedúra je najvhodnejšia pre poškodené vlasy, ktoré potrebujú dodať život. 

Ako často je vhodné spomínané procedúry podstúpiť?

Čo sa týka obnovy procedúry Brazilian botox, ktorú sme aj vám aplikovali na vlasy, tak je to veľmi individuálne. Záleží od prvotného stavu vlasov a následnej domácej starostlivosti. Ale väčšinou odporúčam túto kúru absolvovať každé 3 až 4 mesiace.

Vlasy pred brazilským keratínom a po

Ako sa starať o vlasy po procedúre?

Starostlivosť je alfou a omegou! Pokiaľ chceme, aby nám botox vydržal vo vlase čo najdlhšie, vždy prizvukujem mojim klientkám, že treba používať vlasovú kozmentiku bez silikónov a sulfátov. Ďalší podstatný bod je vysušiť si vlasy do rovna po každom umývaní.

Prvé video je pred samotnou procedúrou a druhé po aplikácii botoxu. Vlasy sme nefarbili.

Podľa vás aké najčastejšie chyby robia ženy pri starostlivosti o vlasy?

Toto je tiež veľmi dôležitá otázka. Každá klientka chce mať každý deň vlasy ako zo salónu, ale treba preto niečo aj urobiť a investovať do vlasov a vlasovej kozmetiky) a poriadne sa o ne starať. Tak ako prvé určite spánok s mokrými vlasmi. Vtedy sú najviac náchylné na lámanie takže si ich môžu zbytočne poškodiť. Ako ďalšie príliš časté umývanie – neodporúčam umývať viac ako 3x do týždňa. Nedostatočná hydratácia- kondicionér,maska olej. Veľmi časté žehlenie vlasov bez použita ochrany pred teplom-vtedy sa vlas spáli,láme a poškodzuje. Čiže vždy treba dbať na ochranu vlasu

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu