Dámy, zažite svoj Woman´s Balance Day!

Zuzana Lišková Vás pozýva na Woman´s Balance Day

24.6.2016 sa v hoteli Ponteo – Rusovce uskutoční ďalší ročník podujatia pod názvom Woman´s Balance Day. Ako hovorí autorka a duša celého projektu Woman Work in Balance, Zuzana Lišková: „Woman’s Balance Day je určený pre všetky ženy, matky, manželky, kamarádky, či kolegyne. Je o hľadaní potenciálu v sebe, ako byť efektívna, ako cez starostlivosť o svoj vzhľad, dušu aj telo možno dosiahnuť vnútornú spokojnosť a byť šťastnejšia, výkonnejšia a tvorivejšia. Tiež o tom, ako nájsť vnútornú rovnováhu, správne si zadeliť čas tak, aby zostal priestor nielen na pracovný život, ale aj pre rodinu a vlastný rozvoj“.

Čo Zuzanu Liškovú, ako vášnivú propagátorku zdravého životného štýlu doviedlo k založeniu projektu Woman Work in Balance?

Výživa je dnes aktuálna téma. U mňa v ambulancii vidím, že ľudia sa stále viac a viac zaujímajú o svoje zdravie. Teší ma, že svoj každodenný pocit spájajú s výživou. Mojou najväčšou radosťou je sledovať úspechy klientov v úprave hmotnosti, v návrate energie, pocite šťastie a spokojnosti. Práve z tohto dôvodu som sa rozhodla pripraviť podujatie Woman´s Balance Day. Je to deň za odmenu pre každú ženu. Jeho cieľom je inšpirovať, motivovať ženy starať sa o seba a svoje zdravie. Pripravili sme zaujímavé prednášky a workshopy v oblasti výživy, zdravia, pohybu, imidžu, krásy a zdravého myslenia.

Čo si si Ty prichystala na najbližší Woman´s Balance Day, ktorý bude 24.6.2016 v hoteli Ponteo?

V mojej prednáške o výžive v prvom rade vysvetlím, že zdravo sa stravovať neznamená hladovať. Povieme si jednoduché zásady stravovania na úpravu metabolizmu.  Mojim hlavným cieľom je odpovedať na najčastejšie kladené otázky: Prečo nám trávenie nefunguje? Ako dosiahneme prirodzenú hmotnosť bez hladoviek a diét s jojo efektom? Ako sa udržíme štíhly po celý život? Ako zabezpečíme, aby naše telo prijalo všetky potrebné živiny? Ako sa môže zdravo stravovať celá rodina?

Naša strava predstavuje balík energie, ktorý počas dňa rozdeľujeme medzi rodinu, prácu a koníčky.

V poobednom workshope sa budem venovať ideálnemu jedálnemu lístku. Povieme si, ako si vytvoriť zdravý nákupný zoznam, kde a ako ideálne nakupovať. Mám pripravených množstvo jednoduchých a rýchlych receptov, tipov a inšpirácií.

Program bude ozaj bohatý, a to nie len na zaujímavé informácie a inšpirácie. Môžete sa tešiť na interaktívnu prednášku fitnesky  Zory Illiáš-Czoborovej na tému: Pohyb, telesná zdatnosť a zdravie, či vyvážený týždenný rozvrh pohybových aktivit. Ani oblasť módy neobídeme, prevedie Vás ňou imidž konzultantka Jany Keketi v taktiež interaktívnej prednáške na témy: Imidž ženy, ako nástroj k zvýšeniu sebadôvery – Sila prvého dojmu – Typy postáv a budovanie šatníka. A nakoniec prednáška lektorky a koučky Mgr. Evy Martinovičovej k téme: 5 oblastí spokojného života. Workshopy budú pokračovať po zdravom obedíku poobednými individuálnymi témami.

Tak teda milé dámy, príďte dňa 24.6. do hotela Ponteo. Zoberte svoju najlepšiu kamarátku, kolegyňu, mamu alebo sestru. Zažijeme spolu úžasný zdravý deň!

Stačí vyplniť tento formulár a všetky dôležité inštrukcie vám prídu do mailu.

Teší sa na Vás Zuzana Lišková

foto: archív Z.L., @workinbalance.sk

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu