Prvé nesmelé lúče slnka a uvoľujúce sa protipandemické opatrenia vniesli do našich životov optimizmus a radosť z prichádzajúcej jari a voľnosti. Nádej z lepších zajtrajškov sa však rýchlo rozplynula a 24. február zmenil víziu a predstavy o pokojnejšom živote všetkým z nás. Od vypuknutia vojny na Ukrajine spoločnosť Avon intenzívne hľadá spôsoby ako pomôcť zmierniť utrpenie žien a ich rodín ako na Ukrajine, kde máme množstvo kolegov a kolegýň, tak aj ľudí utekajúcich pred vojnou a hľadajúcich útočisko na území Slovenska. Sdrcom,  mysľou a činmi sme s nimi (Zodpovedná spoločnosť – Avon pre Ukrajinu). Časy, ktoré žijeme nám ukazujú, aké dôležité je žiť tu a teraz, venovať sa svojim blízkym, práci či plniť si sny. 

Vyskúšajte jarné novinky z Avonu

Čoraz častejšie počúvame rady a odporúčania, ako si zachovať pokoj a duševné zdravie aj v takomto náročnom období. Nezabúdať na seba, neznamená, že nám nezáleží na tom, čo sa deje okolo nás. Môžeme robiť veci, ktoré nás tešia, môžeme potešiť aj niekoho vo svojom okolí. Možno teraz ešte viac, ako kedykoľvek predtým. Myslite aj na seba, odmeňte sa a skúste sa tešiť z maličkostí, ktorými môže byť niekedy aj pekná vôňa, či beauty večer s novinkami od Avonu. 

Denný krém s vitamínom C a OF50

Vitamín C funguje v kozmetike ako ochranný štít a prevencia predčasného starnutia pleti. Po celý rok na ňu negatívne pôsobia voľné radikály, ktoré sa však najviac tvoria práve pri vystavovaní sa slnečným lúčom. Vitamín C má tiež výrazné depigmentačné účinky, a tak umožňuje rýchly návrat k rozjasnenej, hydratovanej, jemnej a pevnej pleti. Okrem toho, že je ultraľahký a rýchlo sa vstrebáva, tiež chráni pred UVA/UVB žiarením i škodlivými voľnými radikálmi, dokonale hydratuje a zároveň rozjasňuje. 

Vyživujúci lesk na pery Ultra Color 

je obohatený o  jojobový aj  kokosový olej a  vyživujúci vitamín E. Vyberať môžete z krémových, trblietavých alebo klasických priesvitných finišov a až z  15 odtieňov. Nájdite si aj vy svojho favorita. 

Nové rozjasňujúce Encanto Gorgeous

Komplexný vonný rituál od Avonu obsahuje petitgrain, ylang-ylang a santalové drevo. V novej zlatej línii Encanto Gorgeous nájdete telové mlieko, vôňu, telový sprej i trblietky. Má luxusné bohaté zloženie, na aké sme pri týchto produktoch zvyknuté – rýchlo sa vstrebáva a pýši sa jedinečnou vôňou vytvorenou majstrom parfumérom.  

Podporte projekt Za zdravé prsia

Aj napriek tomu, že je Avon lídrom na trhu s dekoratívnou kozmetikou, medzi najväčšie priority, ktorým sa spoločnosť dlhodobo venuje, sa radí zdravie žien – či už fyzické alebo psychické. Projekty spoločnosti v tejto oblasti sú dôkazom dlhodobej snahy podporovať ženy, ktoré to potrebujú najviac. Avon aj teraz pripravil širokú ponuku charitatívnych predmetov, vďaka ktorým môžete pomôcť aj vy, pretože spoločne aj malými gestami, dokážeme prispieť k veľkým zmenám.  

Ak kúpite niektorý predmet s označením stužky Za zdravé prsia  – nákupná taška, bavlnené pyžamo,  ružový náramok s príveskom či brošne (glazúrované alebo krištáľové) so symbol Za zdravé prsia, vyjadríte tak podporu občianskym združeniam či neziskovým organizáciám, ktoré bojujú za prevenciu a proti rakovine prsníka. Vlani sa napriek pandémii podarilo Avonu aj vďaka vám podporiť tieto dôležité projekty sumou až 65 000 €. 

Viac informácií nájdete na www.avon.sk. 

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu