Probiotiká sú dobré baktérie rôznych kmeňov, ktoré sa prirodzene vyskytujú na našej koži. O účinku potravín s probiotikami na zdravie ste už určite počuli. Ich úloha je však dôležitá nielen pre zdravie, ale aj stav pokožky.

Mikroorganizmy, ktorých je viac ako 10 000, žijú v našom tele ale aj na jeho povrchu. Každý znás má svoju vlastnú charakteristickú kombináciu mikroorganizmov, ktoré tvoria pre človeka jedinečný mikrobióm.

AKO FUNGUJÚ PROBIOTIKÁ V STAROSTLIVOSTI O PLEŤ?

Mikroorganizmy na vrchnej vrstve pokožky a ich rovnováha majú veľký vplyv na stav a vzhľad pleti. Dobré baktérie môžeme nazvať „obytné baktérie“, pretože žijú na našej koži. Ak nedokážu prežiť, mikrobióm pokožky sa vymyká z rovnováhy, čo podľa vedcov spôsobuje neželané kožné problémy ako akné či ekzémy. Probiotiká v starostlivosti o pokožku naozaj fungujú. Bojujú proti zlým baktériám, obnovujú rovnováhu a vracajú pleti zdravie.

JEDINEČNÉ A ŽIVÉ PROBIOTIKÁ MARINA MIRACLE

Živé probiotiká v starostlivosti o pleť si vyžadujú opatrnú a progresívnu formuláciu. Dobré baktérie sú totiž krehké a preto musia byť riadne ošetrené, aby nezomreli. V produktoch Marina Miracle nájdete dokonale synchronizované, naše vlastné probiotiká.

Unikátne zloženie našich živých probiotických kmeňov mikroorganizmov poskytuje veľmi výživnú fermentačnú šťavu pre pokožku. Obsahuje vitamíny, enzýmy a kyseliny, ktoré majú antioxidačný účinok. Zároveň používame bylinky, ovocie a zeleninu, aby sme dosiahli presne požadovaný účinok a nutričný obsah produktov v starostlivosti o pleť.

PROBIOTICKÉ FERMENTAČNÉ DŽÚSY

Aktívna probiotická kultúra slúži ako základ pre rôzne fermentačné šťavy z rastlín, plodov a ovocia. Probiotická fermentácia v starostlivosti o pleť je úžasná v tom, že dokáže zabezpečiť menšie molekuly v rastlinách. Tie sa do pokožky ľahšie vstrebávajú a poskytujú jej viac výživy.

Rosehip Peeling Mask

Táto hĺbkovo čistiaca, detoxikačná íľová maska Vám prinesie pocit, akoby sa o Vás práve starali v kúpeľoch alebo wellnesse. Je plná antioxidantov, vitamínov a z hľadiska probiotík ukrýva brokolicu a lucernu.

25,90 € / 30 ml

Acai Hydra Cream

Tento ľahký pleťový krém, ktorý sa rýchlo vstrebáva do pokožky, Vašej pleti dodá zamatový pocit. Krém obsahuje acaiolej, argánový olej, probiotické fermenty z čučoriedky a maliny, nórsku žihľavu a riasy, ktoré obnovujú rovnováhu a vlhkosť pokožky. Pokožka je hladká, jemná a zdravá.

42,90 € / 50 ml

Shea Hydration Mask

Hydratačná maska dodáva pleti aktívne živiny z probiotického fermentovaného aloe vera a šťavy zo zeleného čaju. Perlový prášok v maske je plný minerálov a živín, ktoré vašu pokožku zanechajú hladkú a žiarivú.

27,90 € / 30 ml

Viac info nájdete na www.marinamiracle.sk

foto: marinamiracle.sk

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu