Popový kráľ Robbie Williams otvoril 11. ročník ZURICH OPENAIR a postaral sa o nezabudnuteľný štart festivalu s tisíckami nadšených návštevníkov. Na ZURICH OPENAIR prišlo okolo 87 000 návštevníkov, aby si užili skvelé vystúpenia medzinárodných interpretov ako Zara Larsson, The Killers, Eric Prydz, The Chainsmokers, Paul Kalkbrenner a mnoho ďalších.

Mimoriadne obľúbené bolo veľkolepé hlavné pódium so svetelnými efektmi, vďaka ktorému priniesli organizátori svetovú šou. Celkovo vystúpilo na festivale okolo 70 miestanych a medzinárodných kapiel, umelcov a DJ-ov.

Bezpečnosť návštevníkov je najvyššou prioritou

Z dôvodu silnej búrky s nárazovým vetrom musel byť ZURICH OPENAIR vo štvrtok večer zrušený a miesto z bezpečnostných dôvodov evakuovali. Úrady zaväzujú organizátorov, aby v prípade nárazov s rýchlosťou nad 75 km/h vyprázdnili areál. V ten večer vyčíňal v Zürichu nárazový vietor so silou  85 km/h a prudký nárazový vietor.  Po búrke bolo potrebné najprv skontrolovať bezpečnosť budov a pódií na mieste, čo si vyžiadalo veľa času. Bolo to však nevyhnutné, pretože bezpečnosti návštevníkov je pre organizátorov prvoradá.

Úspešná akcia aj napriek búrke

ZURICH OPENAIR pokračoval v piatok a v sobotu a so skvelou atmosférou a veľkolepou šou, a piaty festivalový deň sa dopracoval k úspešnému záveru. Vidíme sa o budúci rok 🙂

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu