Vo svojom domove máme vždy potrebu niečo meniť, upravovať, dopĺňať. Kým nábytok si vyberáme len občas, pri naozaj veľkej zmene interiéru, bytové dekorácie, ktoré majú moc zmeniť charakter priestoru, môžeme meniť častejšie. Novinkou na trhu sú štýlové úžitkové predmety Deco by Westwing Collection. Sú vytvorené z mramoru a kameniny a tvoria kolekciu navzájom ladiacich doplnkov. Ide o materiály, ktoré v modernom interi nádherne vyniknú.

Nábytok je základom každého interiéru, ale bytové dekorácie ho dotvárajú a ovplyvňujú jeho celkovú atmosféru. Kreatívny tím z Westwing Collection v Mníchove navrhol kolekciu 24 krásnych dekorácií a snažil sa zdokonaliť tvary, farby a materiály, aby váš interiér získal osobný nádych. Výrazné, dokonale ladiace bytové doplnky Deco by Westwing Collection dodajú vášmu interiéru ešte viac charakteru.

“Westwing Collection je už dobre známa krásnym nábytkom, je čas otvoriť novú kapitolu našej značky: dekorácie. Kým nábytok je chrbtovou kosťou domova, dekorácia je neustále sa meniacou, vysoko individuálnou čerešničkou na torte. Naša prvá veľká kolekcia dekorácií pozostáva z rôznych predmetov, ktoré sú ideálne na to, aby bol váš priestor najjedinečnejší a stale zaujímavejší. Použili sme nádherné materiály, ako je mramor a kamenina, so všetkými druhmi tvarov a textúr. Od misiek cez vázy až po sochy. Sme nadšení, že vám môžeme priniesť elegantnú kolekciu vašich nových obľúbených predmetov, vďaka ktorým bude váš domov skutočne váš“, vyjadrila svoje nadšenie Alexandra Tobler, kreatívna riaditeľka Westwing Collection a ešte dodala, že všetky prvky kolekcie sú navrhnuté tak, aby nielen upútali, ale aj dokonale ladili v súlade s princípom Mix & Match. Ak si teda vyberiete svoj prvý úžitkový predmet, vždy k nemu môžete pridať ďalšie modely v podobnom štýle. 

Nakoniec dobrá rada pri aranžovaní bytových doplnkov: usporiadajte dekorácie do nepárnych skupín a umiestnite vedľa seba predmety rôznych veľkostí. Kolekcia dekorácií je dostupná na Westwing.sk a na WestwingNow.sk za jedinečné ceny. 

Pripravila: Sabina Báthoryová, foto: Westwing/WestwingNow.sk

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu