Viete, ako si udržať pravú lásku? Skúste dodržiavať týchto 6 rád

Žiaden vzťah nie je dokonalý, vždy prídu krízy, búrky a nie vždy sa len smejete. Ale o tom to je. O kompromisoch, dôvere, láske a o tom, že vám je s tým druhých dobre. Ako docieliť, aby to trvalo, čo najdlhšie?

Pripravili sme pre vás šesť rád alebo ak chcete krokov, vďaka ktorým sa dá udržať pravá láska. Skúste si osvojiť, čo najviac z nich a používať ich.

1. Buďte pozorovateľ– všímajte si partnera. Nielen rozprávajte, ale aj počúvajte. Jeho pocity, túžby. Nie je dôležité len to, čo chcete vy, ale aj to, čo chce on. Snažte sa o ňom vedieť, čo najviac a chápať ho.

2. Zložte si ružové okuliare a nebuďte príliš citlivý- tak ako vy máte nálady a zlé dni, má ich aj on. Nie vždy sa musí smiať, nie vždy je príjemný, ale taktiež to nemusí súvisieť s vami.

3. Buďte najlepší kamaráti- keď ste si ho vybrali a on vás, asi to bolo preto, lebo vás na sebe niečo upútalo, rozumiete si, smejete sa spolu a dôverujete si. Preto majte spoločné aktivity, veľa sa rozprávajte a aj keď si nemusíte na nos vešať úplne všetko, snažte sa hovoriť, čo najviac. Zabávajte sa spolu.

4. Chváľte ho- nemusíte za každú hlúposť, ale partner rád počuje chválu, keď niečo dobre urobí. Či už niečo uprace, navarí alebo niečím prekvapí. Každý človek rád počuje milé slovo a pochvalu od milovaného. Aj vám to iste urobí dobre. A nabudúce to urobí tiež…

5. Urobte mu radosť- len tak mu niečo upečte alebo kúpte. Stačí, keď to bude naozaj maličkosť. Tá mu však dá vedieť, že naňho myslíte. Skrátka ho niekedy rozmaznávajte.

6. Dotýkajte sa ho aj mimo postele- dotyky predsa nepatria výlučne len k sexu. Chyťte ho za ruku, keď ste vonku alebo vedľa seba sedíte. Dajte mu len tak pusu alebo ho pohladkajte. Bude sa cítiť milovaný a to predsa aj je.  

by Diamond, damskajazda.webnoviny.sk

Foto: Tumblr

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu