Zabavte sa. Najväčšie trapasy pri sexe

Sex nie je vždy len vášeň, rozkoš, potešenie a slasť. Často je to aj vtipné, niekedy trápne a nešikovné.

Zaujímalo nás, čo najtrápnejšie sa vám pri sexe alebo po ňom už stalo. Či ste zažili niečo, na čo si doteraz spomínate a trhá vám pri tom kútiky, prípadne sa za to aj hanbíte.

Väčšina mužov sa trápi tým, že sa im nepostaví a vtedy je to pre nich to natrápnejšie, čo môže byť. To sa stalo aj 29-ročnému Mirovi. „Tak asi to, čo sa dá čakať. Bol som raz tak opitý, že nie a nie sa postaviť. A keď sa aj podarilo, tak som prakticky po minúte zaspal. Zloba,“ povedal nám. To isté, ale v opačnom garde sa stalo aj krásnej blondínke Miške, ktorá sa na tom dodnes smeje. „Bolo to na Silvestra už dosť dávno, keď som mala frajera, ktorý mal problém s erekciou. On si zjavne myslel, že už je dnu a doslova búchal a snažil sa a stále nič. Nevedela som, či sa mám smiať, či plakať alebo rovno spať“.

Niektorí muži si zasa nepamätajú, vedľa koho sa zobudia. Ako 27-ročný Samuel. „Ťahal som trojtýždňový maratón, kedy som vkuse pil, jedno ráno som sa zobudil pri slečne, s ktorou som pravdepodobne spal a nepamätal som si ju. To by však možno nebolo také strašné, keby sa mi to nestalo aj ďalšiu noc a ja som si ju nepamätal zasa.“

Milan zasa pri sexe niekoľkokrát zaspal. Viktórii sa zasa stalo, že sa mu pri sexe zlomil penis. „Je to vraj dosť bolestivé,“ dodala.

„Asi najväčší trapas bol taký spoločný, keď sme na chate s kamarátmi mali sex v sprche a boli sme takí nažhavení, teda najmä on, že namiesto správnej diery to dal do tej vedľajšej. Od bolesti som tak zvrieskla, že si mysleli, že ma v tej sprche asi reže,“ povedala nám so smiechom Nela.  

Podobnú vtipnú historku má aj 25-ročný Alex. „Povedali sme si, že sme predsa divosi a že skúsime vojsť do protismeru. Tak dávaj. Až potom – keď som vytiahol, tak som si na žaludi našiel šupu z paradajky.“

Svojou príhodou nás veľmi pobavila aj 24-ročná Martina. „Zabehlo mi semeno pri fajčení a vyletelo mi z nosa. Netušila som, že až takto sú naše trubice prepojené. Gól bol, že to bolo moje prvé fajčenie. Zaskočila ma tá chuť.“

A keď nemáte, kde sexovať, môže sa stať aj niečo také ako Silvii.

 „Nemali sme kam chodiť užívať si intímne chvíľky, tak sme chodievali autom za mesto k jednej vyhorenej chatke. Chodievali sme tam pravidelne a vždy bolo všetko super. Až raz. Šli sme tam počas veľkej búrky a husto pršalo. Trávnik, kde sme parkovali bol rozmočený a my sme po nasej sexuálnej aktivite zapadli do bahna. Nedarilo sa nám odísť, lebo sa pretáčali kolesá. Keďže nemám vodičák, pokúšala som sa auto roztlačiť v 10 cm štekľoch, podväzkoch a v plášti, ale nedalo sa. Tak sme museli zájsť do dediny za niekým, kto nás odtiaľ vytiahne. Napokon nás vytiahol jeden pán s traktorom, ktorý sa na nás veľmi čudne pozeral.

Čo ste zažili vy?

by Diamond

Foto: Tumblr

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu