Chcete, aby mu dobre stál? Pozor na týchto päť vecí!

Asi najväčší trapas a potupa pre muža je, keď sa mu pri sexe nepostaví. Problémy s erekciou majú muži vo veku od 35 do 80 rokov. Dá sa to však ovplyvniť.

Časopis Journal of Sexual Medicine analyzoval 765 austrálskych mužov a pomocou dotazníka zisťovali ich hmotnosť, konzumáciu alkoholu, fyzickú aktivitu, depresie a spánok. Celých päť rokov porovnávali výsledky a prišli na to, že keď zmenia tieto atribúty, zmení sa aj ich sexuálny život.

Problémy s erekciou začínajú už v mladom veku, dajú sa však zamedziť. A žiadne lieky na to nebude treba.

Pozor na týchto päť vecí

Nadváha- muži s vyššou hmotnosťou majú nižšie hladiny testosterónu. Nemajú takú chuť na sex a ich telo protestuje. Preto, ak máte nadváhu a chcete sex, jednoducho schudnite. Ľahké, ale účinné.

Zlý spánok- choďte spať skôr alebo si pospite dlhšie. Keď je prerušený spánok, preruší sa aj normálny cyklus erekcie, ktoré sa stávajú počas noci. A to pôsobí potom aj na sexuálny život.

Nedostatok pohybu- byť fit nie je dobré len pre zdravie a pekné telo, ale aj pre váš intímny život. Fyzická aktivita pomáha, ako schudnúť, tak aj zvyšovať testosterón a naštartovať túžbu. Mnohí ľudia majú po športovaní veľkú chuť na sex. A to treba predsa využiť.

Zlá strava- veľa vyprážaného, mastného, nekvalitné potraviny. To môže spôsobiť to, že nemáte chuť na nič, ste mdlý, ospalý a opäť sa znižuje testosterón. Vysoká hladina cukru negatívne vplýva na funkciu nervov v penise.

Alkohol- nadmerné pitie alkoholu potláča centrálny nervový systém, a to spôsobuje zníženie citlivosti na sex. Malé množstvo je v poriadku, no keď chcete mať v posteli to správne „rošambó“, alkohol bokom.

By Diamond, Damskajazda.webnoviny.sk

Foto: Tumblr

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu