Viete čo robiť pre krásu a mladistvý vzhľad?

0
560
pre mladistvý vzhľad

Na príjemnom výzore záleží každej žene – zdravé vlasy, nechty a jemná pleť – o to sa predsa snaží každá z nás. Základom je život bez stresu, zdravá a chutná strava, dostatok spánku, príjem dôležitých vitamínov, minerálov a bielkovín.

Najhojnejšie zastúpenou bielkovinou v tele je kolagén. Ten predstavuje hlavný bunkový stavebný kameň, ktorý poskytuje štruktúru našej pokožke, vlasom, nechtom, kostiam, kĺbom a všetkým orgánom. Jeho pravidelným dopĺňaním prispievame k mladistvejšiemu vzhľadu. Lebo ak je ho málo, vedie to k charakteristickým znakom starnutia, objavujú sa  vrásky, ochabnutá pokožka, zníženie pevnosti kostí, bolesť kĺbov a mnohé ďalšie problémy.

Za čo je kolagén v tele zodpovedný:

  • pružnú a žiarivú pleť
  • zachovanie štruktúry a elasticity pokožky
  • hydratáciu pokožky
  • redukciu vrások
  • kvalitné vlasy a pevné nechty
  • hojenie rán
  • prevenciu úbytku kostnej hmoty
  • funkčné kĺby
pre mladistvý vzhľad

Doplňte, čo vám chýba

Realitou je, že približne od dovŕšenia 25 roku kolagénu v organizme ubúda, asi 1 % ročne. Strate kolagénu síce nie je možné zabrániť, ale proces je možné spomaliť. Jeho tvorba sa dá stimulovať napríklad pomocou konzumácie určitých potravín – kurací alebo rybací vývar, určité druhy morských plodov, chrupavky kuraťa a pod. Pre naše telo to však prináša pomerne malé regeneratívne výsledky, pretože tieto jedlá sú ťažko stráviteľné a ľudské telo ich nevie efektívne využiť. Vhodnejší zdroj príjmu kolagénu je prostredníctvom výživových doplnkov s kolagénovými peptidmi. Ich užívanie pomáha s výživou, blahodarne pôsobí na organizmus a podporuje mladistvý vzhľad.

V mladom veku je kolagén prítomný v organizme v dostatočnom množstve. Čím sme však starší, tým menej kolagénu si naše telo dokáže samo vyprodukovať. Napriek tomu jeho potreba rastie. Prijímanie kolagénu môže byť celkom jednoduché, dokonca príjemné, stačí si správne vybrať.

Zaslúžite si vysoko kvalitný kolagén, preto siahnite po jednotke na americkom trhu, ktorá už dorazila aj k nám. Objavte neochutené kolagény Vital Proteins, ktoré sú vytvorené z jednoduchých a kvalitných ingrediencií. Na výber máte dva druhy, hovädzí a morský – oba ponúkajú rovnaké výhody. Rozdiel je iba v zdroji. Vital Proteins Collagen Peptides sú vyrábané z hovädzej kože, morský Vital Proteins Marine Collagen pochádza zo šupín a koží bielomäsích rýb. Je vhodný aj pre pescetariánov a ostatných, ktorí hľadajú alternatívu k hovädzej variante.

Neochutené kolagénové peptidy v podobe prášku ľahko zakomponujete do svojej každodennej stravy. Môžete ho primiešať do rannej kávy, čaju, smoothie alebo raňajkovej kaše – je vhodný do akéhokoľvek teplého i studeného nápoja. Vôbec nemení ich chuť. Výživové doplnky Vital Proteins obsahujú najväčšie množstvo kolagénu na porciu na trhu (až 20 g v hovädzej variante!).

pre mladistvý vzhľad

www.vitalproteins.sk.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu