Nie každý sa narodí s krásnymi dlhými a hustými vlasmi. Niektoré ženy častokrát len snívajú o nádherných dlhých vlasoch, ktoré upútajú každého. Vďaka moderným technológiám a šetrným metódam už nemusíte čakať dlhé roky, kým vám narastú vlasy. Hoci ženy si dvakrát rozmyslia, či sa zveria do rúk kaderníkom a dajú si predĺžiť vlasy, ide len o správny výber. Ak natrafíte na profesionála, ktorý sa v tejto brandži vyzná a pracuje dlhé roky, nemusíte mať obavy. Kristína Cibirová sa venuje vlasovým trendom už dlhšiu dobu a väčšinu predlžovacích metód si vyskúšala sama na sebe. Nechcela totiž ponúkať zákazníčkam niečo, čo sama nepozná a neschvaľuje. Po rôznych školeniach a kurzoch má dostatočné skúsenosti a vedomosti, aby vedela ženám vyčariť krásny účes, po akom každá túži. V salóne HairBar v Bratislave sme sa preto pozreli na to, aké predlžovacie metódy existujú a ktoré sú najšetrnejšie k ženským vlasom.

Čím sa líši forma nadpojenia vlasov – mikro kapsule – od ostatných metód?

Na predlžovanie vlasov používame bio mikro kapsule v práškovej forme. 100% hypoalergénne. Nepoužívame živicový ani medový lepkavý keratín. Naše spoje sú milimetrové a vo farbe vašich vlasov, takže ich nieje vidieť ani v cope. Vlasy vyzerajú veľmi prirodzene, ako Vaše vlastné. Môžu sa aplikovať aj na veľmi jemné vlasy. Vaše vlastné vlasy sa neničia ani pri odpájaní vlasov. Neodsekávajú sa pri korienkoch ako pri iných metódach.  

Je táto forma nadpojenia určená pre všetky ženy, alebo sú aj výnimky, ktoré to nemôžu mať?

Aplikácia tejto metódy je vhodná pre všetky ženy, avšak pri nadmernom vypadávaní vlasov sa neodporúča nadpájanie akoukoľvek metódou.

Mikro kapsule vôbec nevidno ani vo svetlých vlasoch

Ako často treba vlasy nadpájať, aby zachovali peknú prirodzenú formu?

Na prepájanie sa musí dodržiavať 2-4 mesačná lehota, v závislosti od typu vlasov. Tenké vlasy cca 2 mesiace, normálne – 3 mesiace a hrubé až 4 mesiace. 

Aká je trvácnosť vlasov?

Pracujeme len s vysokokvalitnými vlasmi. Používame Stredoeurópske vlasy. Farbené alebo panenské. Panenské majú životnosť aj 5-8 rokov. Naše farbené stredoeurópy, sú  taktiež veľmi kvalitné a vydržia cca 3-5 rokov

Pri opätovnom prepájaní vlasov (po 3 mesiacoch) stráca vlas na dĺžke? (v niktorých prípadoch a metódach kaderníčky si odstrihnú z dĺžky, aby znova mohli pripojiť spoj k vlasom)?

Pri tejto metóde stráca vlas na dĺžke pri prepájaní pár milimetrov, kde sa nachádza spoj.

Aká je odporúčaná starostlivosť o tieto vlasy?

O predĺžené vlasy sa treba starať tak isto, ako o vaše vlastné. Odporúča sa používať bezsulfátový šampón. Balzam a masku aplikovať na dĺžky, nie na spoje a neísť spať s mokrými vlasmi. Rozčesávať vlasy je potrebné ráno a večer s kefou na predĺžené vlasy. 

Ako dlho nadpájate vlasy vy?

Nadpájanie vlasov trvá cca 3 hod, záleží od počtu prameňov. 

Kde ste sa naučili túto metódu nadpájania?

Túto metódu som sa naučila v zahraničí.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu