VONNÝ KLENOT Z AVONU INŠPIROVANÝ ORIENTOM

0
610
voňavá novinka z Avonu

Avon, najúspešnejší predajca vôní na svete, opäť dokazuje, že je lídrom vo vytváraní nadčasových parfumov. Práve teraz uvádza na trh novinku – jedinečnú vôňu, ktorá posúva hranice parfumárskeho priemyslu. Nová limitovaná edícia vône AVON FAR AWAY SPLENDORIA je odborníkmi označovaná za modernú klasiku.

Avon sa vôbec po prvýkrát rozhodol interpretovať vôňu Blízkeho východu a Orientu novým, iskrivejším a ženskejším spôsobom. Klasický a vzácny oud, ktorý je cennejší ako zlato, pretavil do novej a zmyselne návykovej podoby špeciálne pre vôňu Splendoria, a vytvoril exkluzívny akord bieleho oudu.

Akord bieleho oudu agarového dreva je modernou a živou interpretáciou klasického agarového dreva, ktoré je temnejšie a mužnejšie. Akord bieleho oudu je rovnako silný a intenzívny, ale oveľa zmyselnejší a ženskejší. Vo vôni tiež dominujú šťavnaté a korenisté slivky, ktoré sa dokonale snúbia s opojnou kyticou bielych gardénií. Záver patrí jemnej krémovej vanilke.

Vôňu Far Away Splendoria namiešala trojica renomovaných parfumérov – Nelly Hachem-Ruiz, Nicolas Beaulieu a Julien Rasquinet. Inšpirovaná bola históriou Orientu a dekadentným opojením arabských kvetov. „Splendoria je esenciou luxusu a mystického tajomstva. Predstavuje fascinujúci únik do krajiny Blízkeho východu. Je to tajomný a sofistikovaný vonný skvost,“ hovorí trojica parfumérov.

Ide  pravdepodobne o najnovší a najodvážnejší prírastok do rodiny parfémov Far Away, ktoré sa vyznačujú bohatými vôňami, orientálnym nádychom a tými najsofistikovanejšími vonnými zložkami. Parfúmy Far Away sú vysoko cenené pre svoje výnimočné zloženie.

Novinku Far Away Splendoria, EDP sa dá kúpiť od začiatku septembra na www.avon.sk alebo u Avon Lady. Objem 50 ml za 19,90 €.

V ponuke je i kompletné voňavé potešenie. Okrem vône Far Away Splendoria, EDP obsahuje ešte aj Mini balenie EDP Far Away Splendoria (objem 10 ml) a Telové mlieko Far Away Splendoria (objem 150 ml). Cena setu je 30,30 €.

www.avon.sk

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu