Vychutnajte si Karibik plnými dúškami

Nová limitovaná letná edícia značky NOCCO už aj na Slovensku.

Spoločnosť NOCCO prináša na slovenský trh limitovanú letnú edíciu s príchuťou ananásu a grapefruitu.  

Pred začiatkom letnej sezóny prichádza švédsky výrobca funkčných nápojov NOCCO s novinkou – NOCCO Caribbean. Vďaka svojej príchuti ananásov a letnému štýlu vás zavedie až do Karibiku. Pri tvorbe dizajnu plechovky sa totiž značka inšpirovala slnečnými plážami, zelenými palmami a tyrkysovou farbou mora.

NOCCO Caribbean bol minulý rok uvedený ako limitovaná edícia v Škandinávii. „U ľudí mal obrovský úspech, a preto je teraz súčasťou nášho štandardného sortimentu funkčných nápojov. Dúfame, že ho rovnako srdečne privítate aj na Slovensku a že vám prinesie krásny letný pocit,“ hovorí Lovisa Fahlström, marketingová manažérka NOCCO.

Na základe úspechu, ktorý nápoj zaznamenal počas jedného roka, ho slovenský distribútor prináša aj na Slovensko. „Aj my sme sa rozhodli pripojiť k ďalším deviatim krajinám, ktoré v apríli prinášajú túto príchuť na svoje trhy,“ hovorí Natália Kostrošová, marketingová riaditeľka značky na Slovensku.

Funkčné nápoje NOCCO sú určené pre fitness komunitu a pre všetkých tých, ktorí radi športujú. Novinka NOCCO Caribbean je perlivá a obsahuje 3000 mg BCAA, šesť druhov vitamínov a je bez cukru. V predaji bude dostupná od polovice apríla. Odporúčaná cena nápoja je 2,39 Eur.

NOCCO Caribbean je v poradí už ôsmym nápojom NOCCO na slovenskom trhu. Produktový rad pozostáva s príchutí: Pear (hruška), Red Berries (červené bobule), Tropical, Citrus/Elderflower (citrus/baza), Apple (jablko) a NOCCO PWO. Súčasťou NOCCO línie je aj Protein Coffee (proteínový kávový nápoj).

Viac informácií o produktoch nájdete na www.nocco.com . zdroj @noccoslovakia

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu