Vyrazte na jeseň do exteriéru, objavujte slovenské hrady – aj s unikátnym 3D zberateľským albumom Genius loci!

0
881

Ani jeseň a s ňou prichádzajúce chladnejšie počasie by nemalo vás ani vaše deti odradiť od častých pobytov v prírode. Pohyb na čerstvom vzduchu prospieva zdraviu, posilňuje imunitu a turistické výkony dodajú aj malým pútnikom pocit sebavedomia, že túru lesom zvládli a šťastlivo došli až do cieľa. 

Využite čas víkendov a jesenných prázdnin na objavovanie slovenských hradov – a na malých výletníkov bude na hradoch čakať odmena, ktorú si sami nájdu a s láskou odložia ako spomienku.Pribaľte im do výletníckej batožiny originálny 3D zberateľský album slovenských hradov Genius loci

Kreslený kamarát – zvedavá surikata Locik – v ňom deťom aj dospelým prezradí zaujímavosti o 8 slovenských hradoch v 5 regiónoch Slovenska. Nechýba v ňom Oravský hrad, Budatínsky hrad, hrad Strečno, Zvolenský hrad, hrad Modrý kameň, Fiľakovský hrad, Kežmarský hrad a Ľubovniansky hrad: navštevovať ich môžete systematicky od západu na východ (alebo naopak), alebo náhodne – keď budete prechádzať okolo niektorého z hradov na návštevu rodiny či kamarátov. Okrem pútavých informácií nájdu deti v albume Genius loci aj rôzne pikošky o tajomstvách hradov a atraktívne hádanky. 

Jeho veľkou prednosťou je možnosť uchovať si na hrad originálne spomienky v podobe predmetov, ktoré si deti sami nájdu na hrade a v jeho okolí. Kamienok, ktorý sa dieťaťu pripletie do cesty na hradnom nádvorí, kúsok konárika, či iný originálny spomienkový predmet dieťa ľahko vloží do priesvitnej polgule v albume, zalepí a suvenír ostane aj po rokoch bezpečne uložený na svojom mieste, nezapatroší sa v útrobách detskej izby. Na hradoch už viac nemusíte kupovať predražené a neosobné prefabrikované suveníry! Vaše dieťa bude mať z návštevy každého hradu svoj originálny suvenír, ktorý si s láskou našlo a na ktorom mu záleží. Budete prekvapení, aké kreatívne je vaše dieťa, a čo všetko si do albumu povkladá. Genius loci sa tak stane jeho vlastným autorským dielom, ku ktorému sa bude s láskou vracať. 

Album výborne poslúži aj ako cestovateľský denník, keďže si pri každom hrade môže vaša ratolesť dopísať presný dátum návštevy hradu a aj to, kto s ňou túto atrakciu navštívil. 

3D zberateľský album Genius loci o slovenských hradoch kúpite za 12 € na webovej stránke

www.locik.sk  

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu