Vyskúšajte líčenie, ktoré vydrží naozaj dlho vďaka novinkám od AVONu!

0
2130

Spoločnosť AVON Cosmetics prináša dve novinky z dekoratívnej kozmetiky značky AVON TRUE Power Stay – trvácny make-up a trvácnu farbu na pery, ktoré vydržia od úsvitu do súmraku!

Túžite po líčení, ktoré naozaj dlho vydrží? Siahnite po trendy dekoratívnych novinkách AVON TRUE Power Stay od AVONu. Dlhotrvácny make-up a matný tekutý rúž vám vykúzlia dokonalé líčenie podľa vašich predstáv, ktoré vydrží celý deň.

Dlhotrvácny make-up Power Stay

Objem: 30 ml, Bežná cena: 11,90 €

V ponuke je až 15 úžasných odtieňov, aby perfektne sadol každému tónu pleti. Až 8 z 10 žien sa zhodlo, že nezmizne celý deň. Navyše je odolný voči poteniu a nezanecháva stopy na oblečení.

Dlhotrvácny make-up má niekoľko benefitov:

  • vyzerá práve nanesený až 24 hodín* – vydrží teplo a vlhkosť,
  • neprestajný pohyb – neotláča sa a nerozmazáva sa, ostane zafixovaný a nezanecháva stopy,
  • ľahké zloženie – na pocit ultra pohodlný a prirodzený,
  • nonstop matný pohľad – so stredným až plným krytím, ktoré môžete vrstviť.

Matný tekutý rúž Power Stay

Objem: 7 ml, Bežná cena: 6,50 €

16-hodinový rúž vydrží na perách, neotláča sa, nezhlukuje, nerozteká sa a ani sa nerozmazáva. Má intenzívne matnú farbu so sýtym efektom akoby ste ju práve naniesli. Vďaka vysokej kvalite s ľahkým zložením sa pohodlne nosí na perách. V ponuke je krásnych 10 sýtych odolných odtieňov.

*založené na výsledkoch spotrebiteľskej štúdie, ktorej sa zúčastnilo 129 žien.**založené na výsledkoch spotrebiteľskej štúdie, ktorej sa zúčastnilo 109 žien.

foto: AVON

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu