Womanman radí: Tri rýchlovky pre sunny lazy day

…iba tak pre lazy Sunday…Monday, Tuesday, Friday…Čo na seba vo voľný letný deň?

MAXISIZE DRESS A DŽÍNSOVÁ SUKŇA

…to vždy istia…

Či je 30 stupňov, alebo len 22, vtedy ste týmto outfitom vždy zachránená. Keď zasvieti slnko pri letnom obede, keď zafúka vánok pri podvečernom drinku. Vždy ste poistená a maximálne in s letným lookom číslo 1 od Womanman Magazine. Letné šaty sú pohodlné a voňajú voľnosťou a sviežosťou hravých sunny dní. Nesú v sebe zábavu a voľnosť s ľahkosťou nedeľného poobedia a keď v noci zafúka, vtedy vás zahreje džínová bundička aj bez mužského objatia.

ŠORTKY A OVERZISE SAKO SÚ NA NEZAPLATENIE

V komforte a bez zábran sa vyberte sa dobrodrúžstvom pekného dňa. S vetrom opreteky ste stále v popredí a máte to dnes vyhraté. Tak sa v chladný letný večer zahrejte a s módou vyhrajte! Kombinácia slnečných rifľových šortiek a pekného saka nesklame. Vás aj okolie. Obuv? Len tak podľa pocitu. Ak sa chystáte na večeru – pekné sandálky a lodičky to istia vždy, ak máte v pláne blázniť medzi regálmi s letnými výpredajmi – uprednostnite číňany alebo tenisky.

LETNÉ ZBRANE?  SO SUKŇOU NA NE!

Nie je nad vyjadrenie dievčenskej nevinnosti a ženskej jemnosti. Ako na to? S ľahkou sukňou po ruke, s basic tričkom a idete! Smerom k uliciam a pohodlnosti pohodových dní a vzrušujúcich nocí…

Sú iba tri, ale ich moc presahuje tísíc možností a príležitostí! Tri letné outfity pre krásne dni!

Redaktorka: Monika Pekarovičová

Foto: Monika Pekarovičová, Tumblr.sk

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu