Vianočné sviatky máme za sebou, a aj stoly plné jedla. Nie jedna žena priberie počas oddychových dní a dáva si novoročné predsavzatie, že schudne do leta do plaviek. Odhodlanie je dôležité a nastavenie mysle je prvá vec k úspechu. Na to ale aby ste dosiahli svoj cieľ, musíte ísť na to s rozumom. Nemusíte si hneď kupovať permanentku do fitka, či začať drastické diéty. Ak sa chcete vyhnúť jojo-efektu, tak to skúste inak.

Pravidelná a zdravá strava je základ

Každý z vás si pozeral už rôzne recepty na internete a videá na YouTube, kde je zobrazený perfektný návod na to, ako začať so zdravým stravovaním. Ruku na srdce, kto z vás má náladu alebo dosť času po práci, aby doma rozmýšľal nad tým, aké jedlá si ide pripraviť na druhý deň. Nehovoriac o tom, že keď nakúpite všetky potraviny a navaríte si na ďalší deň, budete mať porcie aj pre vašich kolegov, a nie len pre seba. Preto je ideálnym riešením, keď jedlo dostanete už hotové a čerstvé. Nemusíte tak rozmýšľať nad množstvom a ani nad obsahom. Ak sa zveríte do rúk odborníkov, ktorí vedia z akého jedla môžete zjesť za deň koľko, máte o robotu menej. Je dôležité aby ste jedlo mali nachystané ne celý deň a dávali si menšie porcie, ale viackrát za deň.

Pri slove zdravá strava väčšinu ľudí napadne len zelenina, alebo ovocie. Myslia si, že na obed môžu mať len šalát. Opak je ale pravdou. Vyvážená a chutná strava je kľúčom k úspechu. StefFit zdravá strava preto nie je diéta. Celá ich idea spočíva v tom, že vynechajú niečo zo stravy. Či sú to sacharidy, tuk či cukor, telo pekne vie časom schudnúť. A čo je hlavná vec, zvykne si na kvalitnú stravu a preto nehrozí, že priberiete dvakrát toľko, keď vynecháte niktoré jedlá.

StefFit ponúka vyváženú a bohatú stravu na výživné hodnoty, pričom môžete jesť aj sacharidy, bielkoviny či tuky, každé z nich totiž vaše telo potrebuje. Rozdiel je však v ich kvalite a v množstve. Pri krabičkách zistíte, že každý deň máte niečo chutné a vôbec vám nenapadne, že vám niečo z jedálnička chýba. Jeden deň máte chutný domáci chlieb a druhý palacinku s ovocím. Dôležitá je disciplína a to, aby ste dodržali odporúčanie, ktoré vám príde až ku vašim dverám.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu