Majself v skladbe “RÁNO” spojil exotiku s vášňou ku svojej žene!

0
3029

„S tebou každé RÁNO“

tvoj Romeo

Po energickej skladbe “JUMP prináša MAJSELF z pripravovaného albumu “ROMEO A JULIA” ďalšiu skladbu, ktorej vizuál bol čiastočne natočený v Thajsku na ostrove Koh Samui.  Na prvý pohľad sa nová skladba zdá ako romantické vyznanie Majselfa svojej žene a umeleckej múze – Julke, no textovo song podčiarkuje pravý vzťah dvoch ľudí, čiže miestami skladba “RÁNO” /  znie ako vášnivá óda pre zaľúbených. 

Skladba „RÁNO“ vznikla ako jedna z prvých, ktorá mala byť na albume “ROMEO A JULIA”, no k vizuálu sa samotný raper odhodlal až teraz. Na tohtoročnej dovolenke v Thajsku natočili spolu s režisérom zábery k skladbe “JUMP”, no práve pri natáčaní nočných záberov vznikla prvotná myšlienka k vizuálu pre “RÁNO”. “K tomuto songu som napísal text ráno o 4, keď som išiel z koncertu a mal som silnú tužbu byť s milovanou ženou, pred od všetkých stresov, tlaku a len splynuť s ňou, nechať sa unášať láskou psychickou i fyzickou.  Text má hlavne v druhej slohe erotický podtón, čo je z môjho pohľadu úplne v poriadku, keďže album „ROMEO A JULIA“ zachytáva vzťah muža a ženy zo všetkých subjektívnych stránok a erotika vo vzťahu dvoch ľudí je predsa neodmysliteľnou súčasťou. Realease piesne “RÁNO” vyšiel  presne na naše 11-ročné výročie, takže dokonalo sa hodí ku textu novej skladbe aj fakt, že som nesmierne šťastný, že sa môžem zobúdzať každé ráno pri svojej žene”, hovorí raper.Skladba vznikla opäť v spolupráci s producentom HOODINIM a o kvalitný vizuál sa postaral raperov dvorný režisér Dušan Krajčovič, zvuk doladil Baret zo SickKing records.  

“Tak ako všetky moje videoklipy, aj „RÁNO“ mal na starosti Dušan. Natáčali sme v nočnej Bratislave a na ostrove Koh Samui v Thajsku. Kontrastné prostredie sme vybrali schválne, keďže pekne vystihuje myšlienku textu. Zaujímavosťou je, že scény vo vode sme točili na preslávenej Nikki Beach, ale vybrali sme nevedome práve taký úsek 50 metrov, kde sa nachádzali kraby, a kedže sme na natočenie celej scény mali zhruba 15 minút, museli sme akceptovať to, že nás vo vode kraby celých dokúsali” uzatvára veselou príhodou Majself.

Samotná skladba je poslednou pred vydaním nového albumu “RÓMEO A JÚLIA”, ktorý vychádza v predpredaji už tento mesiac – 26.5.2019.

Viac info:

“RÁNO”

YT

“JUMP”

INSTAGRAM

FACEBOOK

Majself on ITUNES

Majself on SPOTIFY

Album TRIP

Zdroj: PR MANAŽÉR JANA TRELLOVÁ

Zdroj foto: Erik Tomašák

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu