Aká by to bola zima bez návštevy našich slovenských hôr. Tatry lákajú nie len zahraničných turistov, ale aj Slovákov. Nádherné zasnežené hory a romantické výhľady si nenechá nikto ujsť.

Pri Hrebienku budete mať „na skok“ do hôr

Sviatok svätého valentína už klope na dvere a vy môžete zažiť romantiku v blízkosti hrebeňov Tatier. Prežite krásny zimný čas v slovenských horách a odneste si nezabudnuteľný zážitok z Tatranského ľadového dómu na Hrebienku. Práve ten patrí medzi najatraktívnejšie miesta v blízkosti Tatier.

Vila Olívia v Novom Smokovci
Vila Olívia v Novom Smokovci
Panoramatický výhľad počas výstupu na Hrebienok

Ak hľadáte ubytovanie, ktoré bude v blízkosti Hrebienka a ponúkne pohodlie nie len pre rodiny, ale aj pre páry, Vila Olívia je pre vás najideálnejším riešením

Poloha hotela patrí medzi najlepšie lokality v rámci Nového Smokovca. Vila je obkolesená tatranskými stromami a s potokom žblnkajúcim pod oknami. Reštauráciu budete mať priamo na mieste. V zime ponúka hotel aj presklenú terasu, na ktorej môžete stráviť romantický večer pri sviečkach.

ýhľad na Tatry priamo z izby
Výhľad na Tatry priamo z izby
Reštaurácia Olívia
Reštaurácia Olívia
Apartmánové izby sú plne vybavené

Zobuďte sa do zasneženého rána a kochajte sa nádhernou prírodou priamo z postele. Vila Olívia ponúka nezameniteľný výhľad na Tatry zo spálne. Predstavte si, že sa zobudíte, a prvé čo uvidíte, keď otvoríte oči bude práve slovenská príroda.

Romantická presklená terasa
Aj takéto dobroty nájdete v reštaurácii vo Vile Olívia
Aj takéto dobroty nájdete v reštaurácii vo Vile Olívia
Aj takéto dobroty nájdete v reštaurácii vo Vile Olívia

Ak sa vyberiete cez deň na turistiku, Hrebienok máte naozaj len na skok. Môžete si zvoliť jednoduchšiu alternatívu a vyviesť sa lanovkou. Alebo sa rozhodnúť pre menej náročnú turistiku a “vyšľapať“ na samotný vrch. Počas prechádzky zažijete nádherný panoramatický výhľad. Okrem dych vyrážajúcej panorámy a čistého horského vzduchu poskytuje okolie Nového Smokovca aj veľa kultúrnych zaujímavostí. V zimnom období sa jedná predovšetkým o Tatranský Dom, no a v letných mesiacoch sa, predovšetkým s menšími ratolesťami, oplatí zavítať na Medvedie dni či vyskúšať tubing.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu