Mnohí z vás stále rozmýšľajú ako si spestriť zaslúženú dovolenku. Pre koronakrízu sa pobyty v zahraničí obmedzili a teraz je ten správny čas na to, aby ste si vychutnali krásy Slovenska. Koľko zahraničných turistov prichádza do našej krajiny, aby ju prebádalo a koľko je miest, ktoré ste ani vy nenavštívili? Netreba cestovať vôbec ďaleko, aby ste si užili netradičný víkend. Ak patríte medzi ľudí, ktorí chcú zažiť niečo nečakané a plné zážitkov a chcú vyjsť z vlastnej komfortnej zóny, máme pre vás skvelý TIP.

Výnimočný zážitok medzi korunami stromov

Rozmýšľali ste niekedy nad tým, aké by to bolo bývať v lese a užívať si čerstvý vzduch každý deň? Predstavte si, že máte jedinečnú možnosť poľaviť a vypnúť v tejto hektickej dobe.

Treehouse v Trenčianskych Tepliciach je výnimočný projekt, ktorý sa riadi heslom „návrat k prírode“.

Treehouse stojí na troch bukoch, ktoré boli dendrológom označené ako stabilné, zdravé a vitálne jedince. Systém ukotvenia o stromy je maximálne šetrný a veľmi prispôsobivý. Nosná konštrukcia domčeka je uchytená k stromom pomocou drevených svoriek, ktoré sa pravidelne kontrolujú a uvoľňujú. Ďalším nosným prvkom sú dve natiahnuté oceľové laná ukotvené o strom vysoko nad strechou domčeka. Lanová slučka je vypodložená prstencom z bukových doštičiek, ktorý zabraňuje zarezávaniu lana do stromu. Do stromov sa vôbec nevŕtalo a ani nijak inak nezasahovalo. Inými slovami, vďaka odbornej práci pánov majstrov môžu stromy naďalej žiť a rásť svojím tempom.

View this post on Instagram

Výnimočný zážitok medzi korunami stromov

A post shared by WomanManMag (@womanmanmag) on

Zažite nezabudnuteľnú noc v lese

Či sa vyberiete do domčeka s partnerom, alebo spolu s rodinou, užijú si to všetci. Je to zážitok, na ktorí budete spomínať do konca živote. V lese sa budete musieť spoľahnúť jeden na druhého a zabudnúť na okolitý svet. Žiadne mobily, wifi ani elektrika. Namiesto toho môžete pozorovať okolitú prírodu a užívať si spoločnosť toho druhého. V noci si môžete vo vnúti zasvietiť sviečkami a verte, že je to romantika ako vyšitá. Ráno vám raňajky pristanú priamo pri strome, stačí keď si košík plný dobrôt vytiahnete na terasku a pochutnáte si na nich na čerstvom vzduchu.

Treehouse ponúka jedinečný pobyt, na ktorý nikdy nezabudnete.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu