Denník call girl 1

„…na ten prvý večer do smrti nezabudnem. Sex mám síce rada, ale živiť sa ním? Prečo som do toho išla? Peniaze? Zábava? Zážitky? – s týmito otázkami som bojovala niekoľko minút, kým som sa pripravovala na príchod môjho prvého „klienta“…,“  začína svoje rozprávanie Simona, ktorá sa už niekoľko rokov živí vlastným telom. WomanMan.sk vám prináša jej zážitky na pokračovanie.

-1-

Neviem, ako, ale stala som sa call girl alebo luxusnou spoločníčkou – vyberte si… Na toto povolanie (aj keď mnoho ľudí si to nemyslí) má slovenčina mnoho pomenovaní. A nie všetky znejú honosne. No to mi je už po tých rokoch naozaj jedno. Práca ma baví, mesačne zarábam viac ako moji rodičia za rok a môžem si dopriať všetko na čo mám chuť. Žiaľ, len v živote. V práci totiž nie vždy bolo všetko ideálne.

Keď by som sa mala vrátiť v čase, tak tie začiatky boli skutočne zvláštne. Mala som sladkých 18, bola som naivná a vedela som toho o mužoch a sexe skutočne málo. Ten prvý – pracovný – zážitok bol však naozaj nezabudnuteľný. Dovtedy som si myslela, že sex môžem mať len s niekým, koho naozaj milujem a možno aj preto som bola pannou do 17.

Dovtedy pre mňa vrcholom sexuálnych aktivít bola tak maximálne vášnivá pusa. No ON to zlomil. Bezhlavo som sa zamilovala a do týždňa mu podľahla. Pri ňom spoznala čaro sexu a myšlienka začať sa tým živiť prišla tesne po našom rozchode.

Ale späť k práci. Môj prvý deň – od rána bezhlavo blúdim po byte a snažím sa vybrať si sexy bielizeň zo svojej zbierky. Veď prvý dojem je dôležitý. Dnes večer skončím v posteli s mužom, ktorého som predtým nikdy nevidela. A dostanem za to aj zaplatené. Zvláštne…

…okolo deviatej večer zazvonil pri dverách a ja som sa roztriasla. Nie však vzrušením, ale obavami. Zhlboka som sa nadýchla a… Za dverami stál síce atraktívny, no vo veku môjho otca. Preglgla som a nahodila zvodný úsmev a tón hlasu. Po „úvodných formalitách“ sme sa presunuli do spálne a ja som prežila nielen svoj prvý pracovný večer, ale i prvý orgazmus. Peter bol naozaj skúsený milenec a počas noci sme toho zažili naozaj veľa. A nielen počas nej…

Pokračovanie nabudúce

foto: pinterest.com

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu