Ženy treba dobývať! Veru tak!

My sa len tvárime, že sme emancipované a nezávislé. Že nechceme byť otravované. V skutočnosti dobývanie tajne zbožňujeme…

„Pochádzame z jaskyne“. Je to tak – nebudeme sa pretvarovať. Muži boli lovci, nech sú nimi aj dnes.

Dnes muži nelovia mamuty, ale ženy. Doba sa zmenila. Mnohé ženy sa tvária, že im na tom nezáleží – či on urobí prvý krok, či im kúpi jeden kvet alebo celú kyticu (páni, kvety sú v móde vždy).Či im napíše, či zavolá. Samozrejme nech to nie je zasa otrava. Muži naši drahí, poznajte hranice. Neprenasledujte ju na každom kroku. Nie je ani sexi, keď chcete s ňou tráviť každú voľnú minútu. Majte obaja svoj svet, ale na druhej strane – nenechajte to celé na nej, aj keď máte strach, že to preženiete.

…žena nehryzie…

Keď jej dnes napíšete ako prvý a ona nereaguje, ešte neznamená, že sa o to nemusíte pokúsiť zajtra. Je pekné, keď zavolá aj sama od seba, keď iniciuje pohár vínka alebo iba kávu. Ponechajte si svoju chladnú hlavu a srdce muža. Vážte si ju stále. Kúpte jej drobnosť, napíšte a kontaktujte. Vždy sa pokúšajte o to ako prvý. Nám to lichotí, aj keď sme navonok neutrálne. V hĺbke srdca sme rady, že sme to dnes nemuseli urobiť my. Veď ženy mužom dajú ľahko najavo, ak si to dobývanie ďalej neželajú.

…neberte ju ako samozrejmosť…

Toto je rada aj pre nás dámy. Aj keď ho chceme, aj keď po ňom túžime, nesnažme sa mu ihneď vyhovieť. Zase ozvať sa mu môžete, len nebuďte na špagáte. Hoci chcete s ním tráviť svoj voľný čas, nechajte sa ním dobývať.

Je to sexi, lebo je to ako z praveku. Sme iné, sme samostatné, no milujeme byť dobývané!

Redaktorka: Monika Pekarovičová

Foto: tumblr.com

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu