Do šikovného diára píšeme všetko, čo máme v pláne, na čo netreba zabudnúť, dôležité termíny, povinnosti, poznámky. Dnes síce existujú aj diáre v mobiloch, počítačoch, ale na „klasickú“ verziu pomocníka, ktorého máme vždy poruke v kabelke, mnohé z nás iste nedajú dopustiť. Môj diár Tchibo 2024 ozdobený zlatými kávovými zrnkami má veľa možnosti personalizácie, takže dokáže dobre spĺňať všetky vaše potreby. 


Aby ste ani v tomto roku nezmeškali nič dôležité, Tchibo diár ponúka prehľad týždňov mesačné prehľady a orientačný kalendár na rok 2024 a 2025. Nájdete v ňom opäť veľa inšpiratívnych a motivačných tipov, nákupné zoznamy, rodinný či detský rozvrh. Diár kabelkových rozmerov – 12 x 18 cm – je tento rok v celkom novom obale so zlatými kávovými zrnkami a môžete ho mať v 3 farebných variantoch. Sú v ňom vyznačené dôležité udalosti, sviatky a samozrejme, aj zaujímavosti v Tchibo svete.

Nájdete v ňom aj dostatok priestoru na vaše poznámky, aby ste si mohli diár prispôsobiť podľa vlastnej predstavy. Všetko vám do detailu pomôžu doladiť motivačné a praktické nálepky či značkovače stránok, s ktorými bude každodenné plánovanie ešte väčšia zábava! Tchibo nezabudlo ani na papierové vrecko v zadnej časti, záložku a praktickú gumičku, ktorá všetko pekne uzavrie. Jednoducho Tchibo pripravilo diár do kabelky, ktorý vám nesmie chýbať ani v roku 2024!

Foto: Tchibo

Čitateľská súťaž

Milé naše čitateľky, tri z vás môžu teraz vyhrať béžový Tchibo diár – stačí, ak správne odpoviete na súťažnú otázku.

Súťažná otázka: Napíšte, v akých troch farbách je v ponuke Môj diár 2024 Tchibo?

Vašu správnu odpoveď čakáme na manager@womanman.sk do dňa žrebovania – 21. januára 2024. Pomôcku k správnej odpovedi nájdete na www.tchibo.sk/diar.


Výhercovia súťaže

Správna odpoveď:
Tchibo má na rok 2024 pastelovo modrý, pastelovo ružový a pastelovo béžový diár.

Výhercovia:

  • Ľuboš Koníček
  • Marta Hollá Staršia
  • Igor Peto

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu