Zistite, aká dobrá ste v posteli podľa typu vašej postavy

Nikdy neviete, čo sa môže skrývať v partnerke len podľa toho, či je štíhla alebo plnšia. Hovorí sa, že gymnastky alebo baletky sú pružné, rovnako aj tanečnice, ale ženy s nadváhou zasa lenivé. Nie všetko je tak, ako to na prvý pohľad vyzerá.

Krivky

Z fyziologického hľadiska ide o široké boky. Ich majiteľka býva v posteli slobodomyseľná. Viac ju to ťahá k sexu na jednu noc a v posteli je otvorená experimentom. Tvrdia to aj vedci z univerzity v Leedse. Široká panva sa tiež spája s plodnosťou.

Útla postava

Veľa mužov tvrdí, že sex s drobnými dievčatami je lepší, pretože sa dá s nimi lepšie manipulovať. Užiť si tak s nimi vedia na viacerých miestach a vo viacerých polohách. Z vedeckého pohľadu majú nižšie ženy lepšiu stabilitu. Akrobatické polohy s nimi idú ako po masle.

Vysoká postava

Na prvý pohľad sú dlhé ženské nohy považované za veľmi sexy. Ale v posteli to už nie je taká sranda. O technike sa nehovorí nič, ale vysoké ženy majú tú smolu, že sa s nimi muž nemôže robiť, čo chce. To platí najmä v prípade, pokiaľ sú vyššie ako ich partneri.

Bacuľatá postava

Bacuľky si užívajú sex omnoho viac ako štíhle ženy. Tvrdí to aj genetik James Watson, ktorý za svoju prácu dostal Nobelovu cenu. Muž, ktorý objavil štruktúru DNA, pevne verí, že z biologického hľadiska platí, že čím má žena viac tuku, tým má milšiu povahu a je lepšou milenkou. Dôvodom je to, že tuky zvyšujú hladinu endorfínov, a tým podporujú chuť na sex.

Štíhla postava

Opak baculiek. Štíhlym ženám chýbajú endorfíny, a tak nemajú v posteli také super schopnosti ako tie bacuľaté. Iná štúdia ale tvrdí, že muži predvádzajú najlepšie výkony v posteli so ženami, ktoré majú štíhly pás.

by Diamond, tvnoviny.sk

foto: facebook

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu