Zlatý Bažant Radler 0,0% Light: osvieženie bez výčitiek v pohodlí domova

0
3747
Young happy couple enjoy in beer by the river during the sunset

Súčasná situácia nám síce oklieštila spoločenský program, no pobyt doma nám ponúka viac chvíľ, ktoré môžeme venovať sebe. Napriek obmedzenému pohybu mimo náš domov, nezabúdajme ani v tomto období na posilňovanie imunity, pestrú stravu a dodržiavanie pitného režimu. Práve ten si môžete spestriť novinkami Zlatý Bažant Radler 0,0% vo verzii light so zníženým obsahom cukru v novom dizajne. Sú ideálnou voľbou pre obohatenie pitného režimu a príjemným osviežením.

Bez ohľadu na to, či trávite tieto dni doma aktívne, napríklad cvičením a prácou na záhrade, alebo ste stavili na relax v podobe dobrej knihy, na dostatočný prísun tekutín je potrebné dbať stále rovnako. Monotónnosť dnešných dní môžu spestriť kulinárske aktivity, rozmanitá strava a pitný režim. Vhodným doplnkom na jeho chuťové oživenie sú aj obľúbené slovenské radlery Zlatý Bažant 0,0% Light z Hurbanova, ktoré sú vyrobené zo 100% prírodných ingrediencií, bez konzervantov a umelých farbív. „V jarnom období zvykneme predstavovať novinky z portfólia radlerov. Nečakali sme, že tento rok bude naša aktivita sprevádzaná aktuálnym spoločenským dianím. Zo dňa na deň sme sa ocitli v mimoriadnej situácii, ktorú väčšina z nás zažíva po prvýkrát v živote. Sme v tom spolu. Veríme, že vám naše novinky prinesú potešenie do dnešných dní, či už pri domácich aktivitách, cvičení, osobných koníčkoch, čítaní, alebo aj pri práci,“ uviedol senior brand manažér značky Zlatý Bažant Radler, Peter Nikodem.

Značka Zlatý Bažant prešla v uplynulých týždňoch redizajnom porfólia, ktoré sa týka aj obľúbených radlerov. Tie sú charakteristické modrým logom, doplneným o 0,0% s cieľom odlíšiť všetky produkty v portfóliu úplne bez alkoholu. Celkovo dizajn upúta modernými, čistými líniami a výrazným logom značky.

Zlatý Bažant Radler 0,0% Mandarínka & Jazmín Light sa vyznačuje príjemnou chuťou obľúbeného citrusového ovocia doplnenej vôňou kvetmi jazmínu, ktoré robia z radleru skutočne príjemný nápoj. Toto 100%-tné prírodné osvieženie bez umelých sladidiel a konzervantov obsahuje len 4,4 g cukru na 100 ml, čo je v porovnaní s bežnými sladenými nápojmi niekoľkonásobne nižšie.

Zlatý Bažant Radler 0,0%  Tmavý Citrón Light vyniká plnou chuťou tmavého piva zo štyroch jačmenných sladov, ktorá sa prepája so sviežosťou citróna. Je vhodnou prírodnou alternatívou ku klasickým kolovým nápojom. Celková hodnota cukru je 3,5g na 100 ml, čo je v porovnaní s bežnými kolovými nápojmi až o 69% menej.

Produkty sú dostupné aj cez online služby Tesco Domov a e-shop Delia za odporúčanú cenu 0,95 Eur.

foto: Zlatý Bažant/Adobestock

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu