Zlatý Bažant podporí slovenských umelcov v neľahkých časoch

0
1309

Obľúbené slovenské pivo Zlatý Bažant je dlhoročným partnerom kultúry a umenia. Súčasná situácia, žiaľ, klasickým umeleckým vystúpeniam nepraje, preto sa značka rozhodla podporiť prvý virtuálny festival na Slovensku – Plody Doby, v rámci iniciatívy Aby kultúra žila. Ako generálny partner podujatia sprostredkuje obľúbené slovenské pivo z Hurbanova verejnosti originálne zážitky v podobe online koncertov známych slovenských umelcov.

Kultúra bude žiť aj vďaka značke Zlatý Bažant

Značka Zlatý Bažant je veľkým fanúšikom kultúry a umenia, dlhoročne ho podporuje a rada prináša širokému publiku. Vo svojej tradícii pokračuje, tentokrát v spojení s virtuálnym festivalom Plody Doby. Verejnosť sa tak môže tešiť na atraktívne vystúpenia známych kapiel a interpretov, ako napríklad: Andrej Šeban, Vec & Škrupo live, Walter Schnitzelsson, Chiki Liki Tu-a, Milan André, Longital, Bert & Friends, Katarzia či Darkness Positive. Online vystúpenia si bude možné zdarma vychutnať vo vysokej kvalite priamo v pohodlí našich domácností alebo sa k nim kedykoľvek vrátiť prostredníctvom vznikajúcej platformy Plody Doby. Prvý koncert uvidíte v utorok 21. apríla 2020.

„Sme veľmi radi, že značka Zlatý Bažant sa stala súčasťou tohto jedinečného projektu, vďaka ktorému prinesieme originálne zážitky slovenských umelcov priamo do slovenských domácností. Veríme, že tak rozveselíme celé Slovensko v týchto náročných časoch a spríjemníme si chvíle v spoločnosti umelcov, kým sa v zdraví budeme môcť opäť vybrať na ich koncert aj s naším obľúbeným prípitkom: Na zdravie, Slovensko!, “ hovorí Peter Tureček, Brand Manager značky.

Originálny virtuálny festival Plody Doby má za cieľ pomôcť slovenským umelcom v neľahkých časoch. Ako vieme, vplyvom aktuálnych obmedzení nemôžu prezentovať svoje umenie na doskách čo znamenajú svet či v koncertných sálach. Pre mnohých umelcov, organizátorov podujatí, či kultúrne centrá znamená zrušenie podujatí existenčný problém, s ktorým sa budú musieť vysporiadať. K značke Zlatý Bažant sa môžete dobrovoľne pridať aj vy, zakúpením symbolickej pamätnej vstupenky na webovej stránke ich podporíte a pomôžete im preklenúť toto ťažké obdobie. Viac informácií nájdete na stránke www.abykulturazila.sk.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu