Zdravý životný štýl|21.11.2018|13:46
A aké budú vaše Vianoce s Paul Mitchell®?

Vianoce - čas okúzliť, zažiariť, poďakovať. Urobte to s darčekovými balíčkami John Paul Mitchell Systems® a venujte svojim najbližším to najkrajšie. Nádherné vlasy.

 

ELEGANTNÉ?


Kto by nechcel pod stromčekom nájsť elegantný darčekový balíček kultovej značky Paul Mitchell®? Podeľte sa o radosť z krásnych a ošetrovaných vlasov so svojimi najbližšími. Na výber sú darčekové kazety všetkých radov - pre jemné vlasy, farbené, kučeravé aj blond. Stačí si vybrať!

 

FAREBNÉ!


Tea Tree the experience, tri jedinečné kombinácie účinných látok, ktoré sa prispôsobia potrebám vašich vlasov a prinesú zážitok pre vaše zmysly. S nádherne farebnými darčekovými kazetami ohromíte milovníčky prírody a farieb.

 

ZMYSELNE VOŇAVÉ...


Aloha! Vôňa divého zázvoru Awapuhi je nezabudnuteľná. Tieto Vianoce prichádzajú s limitovanou edíciou parfumu, ktorú nájdete v nádherných darčekových kazetách Awapuhi Wild Ginger®. Darujte neodolateľnú vôňu a nádherne hebké vlasy.

 

MUŽNÉ.


Našťastie je za nami ďaleko doba, kedy sa muži museli hanbiť za starostlivosť o seba. Nadeľte tomu svojmu pod stromček značku MITCH® - stačí si vybrať, či chce darčekovú kazetu s hĺbkovo čistiacim šampónom Heavy Hitter alebo s Double Hitter - šampónom a kondicionérom v jednom.

 

TRBLIETAVÉ...


Pre všetky ženy, ktoré milujú luxus, sú tu darčekové balíčky v listovej kabelke posiatej flitrami. Vnútri sa skrýva dokonalá starostlivosť obohatená o čistý marulový olej, ktorý si zamilujú jemné aj neskrotiteľné vlasy vďaka dvom radom Replenish a Volumizing.

 

 

V predaji v kaderníckych salónoch www.paulmitchell.cz/salony

 

foto: Paul Mitchell®

 
 
 
Stiahni si aktuálne číslo magazínu WomanMan