3 najväčšie výhody repasovaných mobilov

0
410
3 najväčšie výhody repasovaných mobilov

Potrebujete nový mobil? Ak áno, možno ste si už stihli urobiť prieskum cien najnovších mobilov. Otázkou však je, či naozaj potrebujete najnovší model. V čase rýchleho digitálneho pokroku je niekedy dobré vrátiť sa krok späť a myslieť na výhody, ktoré to prinesie. Práve preto sa začali elektronické produkty repasovať. Počuli ste už o výhodách repasovania?

Repasované počítače či repasované mobily. Na trhu nájdete čoraz širšiu ponuku repasovaných produktov. Viete, prečo by ste však mali uprednostniť repasovaný iPhone pred novým modelom?

1. Výhodná cena repasovaných zariadení, porovnateľná kvalita

Repasované iPhony neznamenajú staré iPhony. Daný model iPhonu už síce bol používaný, ale zároveň bol opravený odborníkmi. iPhone má novú batériu a pokazené alebo opotrebované časti sú nahradené novými. Kupujete teda takmer nový produkt. Dať repasovanému iPhonu šancu by vás mohla presvedčiť nepochybne cena. Kvalitné repasované iPhony si obstarate za oveľa nižšiu cenu než nový model z obchodu.

2. Pomáhate životnému prostrediu a ctite myšlienku „zero waste“

Vedeli ste, že pri výrobe mobilov sa spotrebuje veľa energie a vyprodukuje veľa nebezpečných látok, ktoré unikajú od atmosféry? Je to tak. Čím viac mobilov sa vyrába, tým horšie pre naše životné prostredie. Ak vám na životnom prostredí záleží a nie sú vám ľahostajné klimatické zmeny, potom s repasovaným iPhonom budete určite spokojnejší.

3. Ušetríte a tak môžete kúpiť viac repasovaných produktov

Blížia sa Vianoce a ak máte v rodine niekoľkých ľudí, ktorým by sa hodil mobil či počítač, vďaka repasovanej elektronike si môžete dovoliť kúpiť a darovať viac produktov. Vďaka spomínanej nižšej cene napríklad kúpite jeden z repasovaných PC pre otca a ďalší repasovaný iPhon sestre. Dajte produktom šancu a presvedčte sa o ich kvalitách!

Foto: Senivpetro

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu