Pre všetkých vegánov a milovníkov prírody

Značka TOMS predstavuje limitovanú edíciu 9 vegánskych modelov.

Na podporu boja proti nadmernému rybolovu vytvorila módna filantropická značka TOMS v spolupráci s medzinárodnou organizáciou Oceana kolekciu topánok, prostredníctvom ktorej sa snaží upozorniť na neudržateľné a ničivé praktiky, ktoré predstavujú hrozbu pre populáciu veľrýb na celom svete. Nie len že nadmerný rybolov môže zapríčiniť nedostatok ich prirodzenej potravy, nebezpečenstvom sú aj kilometre dlhé siete, ktoré sa môžu zaseknúť a vedla veľrýb tak zomiera aj mnoho ďalších, ekologicky dôležitých rýb.

TOMS Animal Initiative, na čele ktorej stojí Heather Mycoskie, manželka zakladateľa TOMS a veľká milovníčka zvierat, sa tento rok spoločne s organizáciou Oceana snaží upozorniť na praktiky nadmerného a dlhodobo neudržateľného rybolovu, v dôsledku ktorého vymiera populácia Vráskavcov dlhoplutvých a Veľrýb sivých.

Spoločnost Oceana bola založená v roku 2001 a je najväčšia medzinárodná organizácia zameraná na ochranu našich oceánov, ktorá dnes chráni viac ako milion kilometrov štvorcových oceánov a v nich nespočetné množstvo žijúcich velrýb, žralokov, korytnačiek a iných morských tvorov. V rámci tejto kampane  TOMS predstavuje limitovanú edíciu 9 vegánskych modelov, ktoré sa nesú v duchu príťažlivých veľrybích designov s cieľom vzbudiť diskusiu nad témou a zároveň obmedzovať dôsledky nadmerného rybolovu. Zaujímavosťou sú mapy migrujúcich veľrýb, ktoré boli vtlačené do vnútorných častí espadriliek vrátane stielky.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu