Ako si zbytočne komplikujete život?

0
1057

Áno, komplikujeme si život v mnohých oblastiach, Či už sú to vzťahy, zdravie, financie, práca. Dušan Kadlec našiel rovných sto spôsobov a pekne ich rozobral v knihe „100 spôsobov, ktorými si zbytočne komplikujeme život“.
Je v nej súhrn myšlienok, o ktoré sa delil s fanúšikmi na svojom mimoriadne úspešnom blogu niekoľko rokov. Nájdete v nej tie najpodstatnejšie veci, ktoré sú pre kvalitný, šťastný a nekomplikovaný život nevyhnutné.

Našťastie, nie je to kniha iba o tom, ako si komplikujeme život…ale aj o 100 spôsoboch, ktorými si ho dokážeme nepredstaviteľne zjednodušiť. Zlepšiť. Skvalitniť.
„Kniha je plná možností, nápadov a návrhov, ktoré vám dokážu transformovať život. Je pre všetkých, ktorí bažia po niečom lepšom. Je pre tých, ktorí chcú zmenu. Pre tých, ktorí milujú kvalitné čítanie a potrebujú štipku optimizmu a pozitívnej energie. Je pre všetkých, ktorým v živote niečo chýba a túžia mať život lepší a kvalitnejší,“ tvrdí autor Dušan Kadlec.

V knihe je zaujímavo a výstižne opísaných 100 spôsobov, ktorými si častokrát nevedomky, no zato poriadne, komplikujeme život každodennými činnosťami, rozhodnutiami a krokmi. No kniha nie je akousi kritikou na naše životy, to vôbec. Sú v nej, práve naopak, ponúkané vysvetlenia daných situácií, spolu s radami a krokmi vedúcimi k ich náprave.

Kniha „100 spôsobov, ktorými si zbytočne komplikujeme život“ je o šanci na zmenu, ktorú viete urobiť hneď teraz a tu. Bez zbytočného odkladania a váhania. Po krôčikoch, postupne, ale efektívne. Je plná inšpirácie a pozitívnej energie, ale aj osobných skúseností a praktických rád.

Nedarí sa vám vo vzťahoch?
Autor vysvetľuje, že sa možno o ne nestaráte správne. Vyberáte si priateľov z nesprávnych dôvodov. Snažíte sa udržiavať vzťahy, ktoré nefungujú a nie sú pre vás prínosné. Snažíte sa všetkým vyhovieť alebo máte prehnané očakávania. Netrávite žiadny čas osamote, prípadne sa nestretávate s novými ľuďmi…
Dušan Kadlec pragmaticky rozoberá jednotlivé komplikácie vo vzťahoch, ktorými trpíme a nesieme si ich so sebou. Analyzuje, diskutuje a dáva tipy.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu