Najnovšie jarné trendy opäť prinášajú pár prekvapujúcich zaujímavosti.  Okrem kvetín nás čaká mini dĺžka šortiek, denimové šialenstvo, ale i inšpiratívny boho trend. Ten sa pretavuje najmä do jarných blúzok, šiat a doplnkov!

Romantická blúzka

Blúzka je kúskom, ktorý nesmie chýbať v šatníku žiadnej ženy. Túto jar však klasickú bielu košeľu vymeňte za výraznejší kúsok! A to blúzku v boho štýle, ktorá sa po rokoch vracia opäť na výslnie! Môže byť voľnejšieho strihu a dopĺňať ju okrem čipky budú aj vyšívané etno vzory. 

Volánový trend

Sedemdesiate roky opäť zachvátili svet módy. Azda najvýraznejšie je to badať pri blúzkach a šatách, ktoré túto sezónu musíte mať! K boho chic štýlu nepochybne patria aj volány, ktoré jednotlivým kúskom dodávajú pohodlný vzhľad. Volány nájdeme na rukávoch, spodnom leme šiat a sukien, ale aj na golieroch. Ak teda hľadáte rafinovaný kúsok, ktorý zakryje nedostatky postavy a zároveň zaujme, ste na správnej adrese!

Efektná čipka

Modely s čipkou k jari už akosi patria a dominujú aj pri etno kúskoch. Aplikované sú na šatách, tričkách, i blúzkach. Aktuálne modely však viac ako čipkovaným materiálom zaujmú najmä strihom. Dominovať totiž budú asymetrické strihy, nazberané rukávy, či kúsky v štýle ponča. 

Transparentnosť 

Výrazným trendom v jarných kolekciách sa nepochybne stáva transparentnosť. Priehľadné sukne, kabelky a dokonca aj blúzky sa hlásia o slovo aj túto jar. Pri boho štýle však nechajte priehľadnosť rafinovane vyniknúť na rukávoch blúzky. Transparentné prvky však nájdeme aj v oblasti brucha, či na chrbte. 

Etno vzory

Závan exotiky prinesiete do ulíc pomocou etno vzorov. Vyniknú na akomkoľvek oblečení, i doplnkoch. Budú sa vynímať na jarných bundičkách, džínsoch, i šatách. Etno vzory sa však začínajú objavovať aj na doplnkoch a to najmä na kabelkách, či rafinovaných klobúkoch. Nechajte sa exotickými etno vzormi opantať aj vy!

Text: Michaela Miňová

Foto: freepik.com, pinterest.com

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu