Česko-slovenské klenotníctvo ALOve predstavuje prehliadku kolekcií na jeseň a zimu  2017/18

Dokonalosť, krása a úspech nie sú zďaleka tým jediným, o čom moderní mladí ľudia 21. storočia snívajú.

Emočné porozumenie, oddanosť a večná láska má pre nich ďaleko hlbší význam. Pre dizajnérov z ateliéru česko-slovenskej klenotníckej značky ALOve využili tajné priania ako inšpiráciu. V šiestich kolekciách nájdete šperky plné energie, lásky a citu. Na ceste za snami sú tak tým najlepším sprievodcom.

 „Keď niečo naozaj chceš, celý vesmír sa spojí, aby si to mohol uskutočniť.“ Paulo Coelho

UNIVERSE SYMBOLS/VESMÍRNE SYMBOLY

Už od nepamäti sa dievčatá ale aj mocné ženy chránili a nenechávali osud v rukách náhody. Svoje šťastie si poisťovali nosením amuletov či talizmanov. V tradícii, ktorá má dopomôcť k splneniu vytúžených prianí a zabezpečení šťastného života, sa pokračuje aj dnes. Klenotníctvo ALOve sa tentokrát nechalo inšpirovať vesmírom a jeho magickou príťažlivosťou.

V kolekcii UNIVERSE SYMBOLS nájdete prívesky symbolov, ktoré sprevádzajú ľudstvo v celej jeho histórii. Okrem kruhu, ktorý je znakom dokonalosti, jednoty a času, si vašu pozornosť získajú aj symboly nekonečna, mesiaca či hviezdy splnených prianí. Sú osadené diamantom a na vašej životnej ceste vás môžu sprevádzať v podobe zlatého náramku či náhrdelníku. Záleží len na vás, pre ktorú variantu sa rozhodnete.

NO ORDINARY WORDS/ NEOBYČAJNÉ SLOVÁ

Zdobenie tela, ako jeden z prejavov ľudskej kultúry sprevádza človeka už od počiatkov. Ide o fenomén vlastný všetkým ľudským spoločnostiam. ALOve v kolekcii NO ORDINARY WORDS predstavuje zlaté náramky i náhrdelníky, ktoré podporujú nielen individualitu svojej nositeľky, ale aj náklonnosť ku konkrétnej osobe alebo viere.  

Krásny design, kvalitná ručná výroba a elegancia. To sú prednosti originálnych šperkov s diamantmi, ktoré sú osadené do krstného mena, monogramu, významného dátumu, vyznania lásky či ďalších NEOBYČEJNÝCH slov vyrobených podľa prianí zákazníka.

LOVE MESSAGE / LÁSKYPLNÝ ODKAZ

Zlaté prívesky v podobe doštičiek s vygravírovaným menom milovanej osoby, slovom vyjadrujúcim určité životné postavenie či s významným dátumom nikdy nevyjdú z módy. Vysoká kvalita ALOve šperkov s diamantmi je zárukou, že sa zachovajú aj pre ďalšie generácie.

MAGIC CIRCLES / MAGICKÉ KRUHY

Trendy náramky Shamballa sú súčasným celosvetovým hitom a preto ich nájdete aj v kolekcii šperkov s názvom MAGIC CIRCLES. Unisex náramky z viacvláknovej šnúrky sú v kombinácii so zlatými komponentmi luxusnou záležitosťou pre ženy i mužov. Nosenie náramkov Shamballa nie je len otázkou módy, ale aj prejavom životnej filozofie.

TOUCH OF GOLD / DOTYK ZLATA

Fashion náramky s diamantmi sú symbolom rodinného puta a priateľstva. Farebné šnúrky, zlato a diamanty, to je kombinácia, ktorú si obľúbia nielen mladé slečny ale aj ich maminky. Zlaté náramky so srdiečkom a diamantom sú spolu s jemnými náhrdelníkmi rafinovaným vyznaním lásky.

EXCLUSIVE DIAMONDS COLLECTION / EXKLUZÍVNA DIAMANTOVÁ KOLEKCIA

S najchladnejším ročným obdobím prichádza aj spoločenská sezóna.  ALOve preto pripravilo kolekciu luxusných diamantových šperkov z ružového, bieleho a žltého zlata. V ich oslňujúcom lesku bude každá žena odzbrojujúca.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu