Chcete byť šťastný? Pite minerálnu vodu Budiš Goji

Blíži sa leto, a preto by sme svoju telu mali dopriať osvieženie viac ako po zvyšok roka. Minerálna voda Budiš prichádza s novou osviežujúcou príchuťou, kde sa podarilo spojiť výnimočnú chuť minerálnej vody Budiš a exotického goji. Nízky obsah cukru a minerály, ktoré sú tu obsiahnuté, sú tou správnou voľbou.

Budiš sa vyznačuje unikátnym zložením minerálov, jedinečnou chuťou a blahodarnými účinkami na ľudské zdravie. Vďaka prirodzeným, blahodarne pôsobiacim účinkom získaným priamo v prameni v srdci našej krajiny, priaznivo pôsobí na tráviaci a dýchací systém, činnosť obličiek a prispieva i k detoxikácii nášho organizmu. A práve novinka Budiš Goji, z rady ochutených, je vyváženou kombináciou minerálnej vody Budiš a obľúbenej chuti exotického ovocia goji.

Nová príchuť je určená pre ľudí, ktorí majú radi exotické chute spojené s množstvom minerálnych prvkov, ktoré rozhýbu ich organizmus. Plod goji – kustovnice čínskej sa pestuje najmä v Číne, ale veľmi rozsiahle plantáže sú i v chránených oblastiach Mongolska a Himalájí. A práve tam ho miestni pomenovali ovocie šťastia, pretože veria, že v človeku jeho konzumácia vyvoláva práve tieto pocity.

My goji poznáme predovšetkým v sušenej forme a v primeranom množstve z neho získavame predovšetkým minerály, vitamíny, karotenoidy a je tiež vynikajúcim antioxidantom. Je zdrojom vitamínov C, B, E a z minerálov je to najmä železo, zinok, meď, vápnik, fosfor či selén. Goji priaznivo vplýva na zdravie pokožky, zlepšuje kvalitu vlasov, svalov i kostí. Podporuje trávenie, zvyšujú plodnosť a sexuálnu činnosť mužov aj žien. Toto ovocie sa teda vhodne dopĺňa práve s minerálnou vodou Budiš.

foto: Budiš

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu