Sex na jednu noc- žena ako štetka alebo iba bohémka?

Niektorí ho odsudzujú, iní sa ho nevedia nabažiť. Sú aj takí, ktorí praktizujú iba sex na jednu noc. Teória mnohých mužov hovorí o užívaní si života. Čo hovorí tá vaša? My sme sa pýtali.

Sex je rozkoš, odreagovanie sa, vášeň, zábava a adrenalín. Najmä, pokiaľ ide o sex na jednu noc s neznámym alebo neznámou. Keď to robia chlapi, je zväčša všetko v poriadku. Ak však už takto sexujú ženy, je to nevhodné a stávajú sa z nich štetky. Aspoň podľa „rečí“. Ale ako ich naozaj vidia muži? Sú za sex na jednu noc?

„Ja štandardne neodsudzujem ľudí. A na základe takej skutočnosti si o tej žene nepomyslím nič zlé. Sex na jednu noc som mal,“ hovorí náš čitateľ Tono.

„Nikdy som nemal sex na jednu noc s osobou, ktorú som predtým nepoznal. Stále šlo o ženu, ktorá mi bola známa a niečo som o nej vedel. Takú ženu by som asi za priateľku nechcel,“ povedal nám Juraj.

„Mal som sex na jednu noc, no vtedy som mal také obdobie, že na vzťah nebol čas ani chuť. Nikdy som si nič zlé o žene, s ktorou som bol, nepomyslel,“ priznáva 31-ročný Ján.

Sex na jednu noc mal niekoľkokrát aj 29-ročný Martin. Ten má zase inú teóriu. „Žena je buď štetka alebo si jednoducho užíva život“.

„Sex na jednu noc v pravom zmysle slova som nemal, ale som za. Ak je človek nezadaný. Rovnako je to okej aj u ženy. Ak je nezadaná a sex má rada a nemá s tým problém, tak je všetko v poriadku. Samozrejme ak to nie je tak, že za večer vystrieda šiestich na toalete. To už je potom asi trošku ľahšia,“ smeje sa Braňo.

„Mal som sex na jednu noc. Keď je človek voľný a má možnosť, tak prečo nie. Zase nie často. Ale, keď sa nájde človek, ktorý ti tak padne do oka, že sa inak nedá, asi nie je o čom,“ myslí si Stano.

Takýto sex si vychutnával, keď bol nezadaný, aj Pali. „Tak ako muži, aj ženy sa potrebujú rozveseliť, keď práve nemajú vzťah. Ale v takej situácii je asi lepšie nájsť si kamaráta s výhodami,“ dodáva.

Vyzerá to tak, že dnešní muži sú zhovievaví, tolerantní a najmä ženy merajú tým istým metrom. Klobúk dolu!

by Diamond

foto: tumblr, blogspot

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu