Romantická ženská móda je známa svojou jemnosťou, ženskosťou a nádychom nostalgie. Zahŕňa kusy oblečenia zdobené kvetinovými vzormi, v pastelových odtieňoch či šaty s elegantnými detailmi. Ak sa chcete stať romantickou divou, módne kúsky od KiK môžu byť vašou tajnou zbraňou.

Kvetiny a pastelové farby

Jemné kvetinové vzory a pastelové farby sú základom romantického šatníka. Nemusíte ostať len pri ružovej, aj jemnou zelenou na šatách dokážete vykúzliť originálny romantický look. Dámske šaty KiK stoja 8,49 eur. Skvelou voľbou môže byť aj sukňa, ktorou podčiarknete svoju ženskosť (cena 7,49 eur). K nej alebo aj k nohaviciam môžete pokojne doladiť tričko s potlačou kvetinového vzoru (cena 4,99 eur) alebo blúzku. Sukne, šaty aj tričká nájdete v KiK vo viacerých farebných prevedeniach. 

Romantická elegancia

Ak preferujete skôr nohavice ako šaty, príďte si vybrať tie pre vás pravé zo širokej ponuky farieb, vzorov a strihov do KiK. Elegantné nohavice (cena 9,99 eur) sú dobrou alternatívou aj na večer, kedy môže byť chladnejšie. Pokiaľ chcete stále ostať romantickou divou, zvoľte pastelovú ružovú alebo aj bielu farbu nohavíc, ku ktorým ľahko zladíte aj iné, vzorované kúsky. Nezabudnite však ani na doplnky. Jedným z nich je napríklad klobúk (cena 6,49 eur), s ktorým budete pôsobiť šik a charizmaticky. 

Foto: KiK a unsplash.com

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu