Sladký život s vôňou škorice

0
899
Sladký život s vôňou škorice

Séria Pekáreň s vôňou škorice pokračuje. Po knihách pekáreň s vôňou škorice a Zimné kúzlo s vôňou škorice je tu tretí diel. A opäť nádherné voňavé rozprávanie, ktoré vás zahreje na duši aj na srdci.
Sladký život s vôňou škorice.

Do idylického pobrežného mestečka Halleholm zavítala krásna svieža jar. Lovisina pekáreň prekvitá a ona sama žiari šťastím. Nielenže ju Axel požiadal o ruku, ale dokonca spolu čakajú dieťa. Lovisa má však ešte jeden sen. Rada by kúpila starý schátraný stánok s vafľami a znova mu vdýchla zašlú slávu. Lenže keď sa anonymný kupujúci rozhodne preplatiť jej ponuku, začne sa znepokojovať: pokúša sa jej azda niekto zasa hádzať polená pod nohy?

Na druhej strane Atlantiku, v New Yorku, žije Lovisina najstaršia sestra Johanna. Okrem toho, že je manželkou a matkou, pôsobí aj ako hlavná flautistka v Metropolitnej opere. Napriek zdanlivo dokonalému životu Johanna zúfalo túži vrátiť sa domov. Keď objaví inzerát Kráľovskej švédskej opery, v ktorom hľadajú flautistu, rozhodne sa urobiť veľký krok. Podarí sa obom sestrám naplniť svoje sny a zariadiť si krásny život, alebo sa im ich nádeje zásahom osudu rozpadnú na malé kúsky?

 Sladký život s vôňou škorice je opäť príjemný, oddychový príbeh, v ktorom sa sny a túžby stretávajú so životnými skúškami a prekážkami. Čítanie tejto tretej knihy je ako milé stretnutie so všetkými postavami, ktoré ste si obľúbili. Návrat do Halleholmu, ktorý vás poteší a pohladí po duši.

Ak ste čítali prvé dva diely, nebudete sklamaní ani pri tomto treťom. Je zábavný a zároveň emotívny. Miestami sa budete smiať, o pár strán ďalej sa vám zasa z oka vykotúľa slza.

Ruth Kvarnström-Jonesová

Britsko-švédska spisovateľka ženských románov. Na prvý pohľad úplne obyčajná dáma, ktorá má tak trochu neobyčajnú rodinu. Momentálne žije aj s dvojčatami v Lindigö na okraji Štokholmu. Miluje psy, mačky, knihy, časopisy, hudbu a…Twitter.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu