Čo robia ženy, keď sú v posteli nespokojné?

Žena, keď je nespokojná a niečo jej je, je priam nemožné, nevidieť to. Až na výnimky, pravdaže. Keď im však chýba sex a nie sú v ňom uspokojené, ventilujú si to aj takto.

Poľavujú v rodičovstve- stáva sa, že ženy, ktoré sú frustrované a nespokojné v sexe, hádžu rodičovské povinnosti na otca. Nechce sa im kúpať deti, uspávať. Podľa odborníka nechávajú tieto veci na muža preto, lebo im ide o istú satisfakciu. Takto chcú, aby sa o probléme hovorilo.

Nákupy- toto je spôsob, ktorým sa ženy ventilujú počas mnohých frustrácií, sex nevynímajúc. Aj keď je to dosť krátkodobé.

Viac jedla- odborníci zistili, že sexuálny nesúlad sa u viacerých žien prejavuje tým, že viac jedia. Sladké, slané, mnohé chute dokopy. Lebo aj to je istá náhrada uspokojenia.

Viac práce- keď sa už nesexuje alebo nie tak, ako by chceli, veľa pracujú. Prirodzene odvádzajú pozornosť od toho, čo im chýba a zapĺňajú si čas, aby na to nemysleli.

Nové nápady- ženy zvyknú vtedy prichádzať s nápadmi ako erotické hračky, filmy a niečo nové, sexy. Tým chcú poukázať na to, že stále existujú spôsoby, ako sa dá nespokojnosť v sexe napraviť.

Viac sa odhaľujú- výstrihy, kratšie sukne, chodenie bez podprsenky alebo nohavičiek. Vtedy zvyknú ženy ukazovať, že atraktívne a stále žiaduce.

By Diamond, prozeny.cz

Foto: Tumblr

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu