Dámska jazda na dno duše

0
1084
Dámska jazda na dno duše

Ak vám tento rok chýbalo, či chýba more, slnko, sloboda, voľnosť, dobrodružstvo…tak táto kniha vás určite poteší. Vezme vás totiž na výlet, pri ktorom budete cítiť vietor vo vlasoch, slnečné lúče na pokožke a pohodu na duši. Vašimi spoločníčkami budú dve mladé ženy, ktoré si chcú tiež užiť trošku slobody a relaxu.

Takže prijmite pozvanie na dobrodružnú cestu taxíkom z Bratislavy až k Čiernemu moru. Nechajte sa unášať vetrom, vdýchnite vôňu leta, objavte mágiu Dunaja a nazrite do duší ľudí žijúcich na jeho brehoch.
Začína sa Dámska jazda na dno duše.

Je to príbeh dvoch odvážnych cestovateliek. Obe dospeli do obdobia, keď už deti vyrástli, práca ich nenapĺňa, manželstvo zovšednelo a na dvere zaklopala vážna choroba. Túžia nájsť lásku, odpustenie a stratenú chuť do života. Preto zobrali osud do vlastných rúk.

Počas nevšednej cesty zažijú mnoho veselých aj dojímavých situácií, stretnú veľa zaujímavých ľudí, spoznajú ich osudy, nadviažu priateľstvá a prejdú vnútornou katarziou.

Ponorte sa do vĺn Čierneho mora a naplno si užite pestrofarebnú letnú bláznivú jazdu Zory a Táne, zabalenú do láskavého humoru a previazanú nádejou.

Dámska jazda na dno duše je presne o tom, čo hovorí názov. Začína sa na Slovensku, Zora má všetko pobalené a už len čaká na taxík. Vyžiadala si silného chlapa, veď má batožiny ako na rok…no príde prekvapenie. Za volantom sedí žena. Zora čakala chlapa, siláka, Ramba…a nie babu.
Lenže šoférka Táňa je najsilnejší zamestnanec taxislužby a tak sa začína dobrodružná cesta. Zaskočená Zora a šoférka Táňa, ktorá je ako veľká voda. „ „Dnes je na cestách čistá katastrofa, paňulka. Je piatok, na víkend hlásili slnečno. Všade bude brutálne veľa áut,“ vykladá jej Táňa.
To nič. Zora má more času a chce si to užiť. Z Bratislavy cez Štúrovo a prvá zastávka Budapešť…

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu