Petra Lenártová sa zviditeľnila v slovenskom šoubiznise najmä vďaka šou Dievča za milión. Po súťaži si prešla veľkou zmenou. Mohli sme ju vidieť v úlohe moderátorky alebo na pódiu v divadle. V roku 2014 mala svadbu so svojou láskou, Mariánom Mokošom v Indii. Momentálne žijú na Cypre. Petra má doma 2 ratolesti, ktoré jej robia najväčšiu radosť. Štvorročná dcérka sa dočkala súrodenca v podobe rozkošnej sestričky.

Vzácne fotky s rodinou

Aj na najnovších záberoch vidno, že Petra je naozaj spokojná a šťastná. Zverejnila vzácne rodinné zábery s manželom aj s detičkami. „Deti rastú ako z vody a preto sa snažím zachytiť čas aspoň prostredníctvom týchto rodinných fotiek. Našťastie členovia mojej rodiny sú celkom radi, keď sa fotia, takže žiadne extra protesty nie sú, “ prezradila Petra. Rodina žije na Cypre, kde taktiež bojujú s pandémiou. „Máme to tu ako na Slovensku. Sú zavreté kaviarne a reštaurácie. Nákupné centrá, ktoré už ale na Slovensku otvorili, u nás sú stále zatvorené. Menšie predajne sú stále otvorené, čo je fajn. Maska sa nosí rovnako ako aj na Slovensku, takmer všade. Som rada, že aj nie do postele,“ dodáva s úsmevom.

Tak ako aj ostatní, aj Petra sa musela prispôsobiť vzniknutej situácii. „Začala som piecť, čo som nikdy nerobila. A teraz vážne, človek si uvedomí, že má byť vďačný za každý deň lebo nikdy nevieš, čo ťa čaká. Veľmi mi chýba cestovanie. Keďže už pár rokov žijem mimo Slovenska, chýba mi cestovanie nie ani tak to dovolenkové za zážitkami, ale za rodinou. Moju mladšiu dcéru starí rodičia videli prvýkrát, keď mala 6 mesiacov a snáď opäť uvidia, keď bude mať rok.“

Fotilo sa v mestečku Pafos

Make up: Eva Michael Benkova @evamich.makeup

Foto: Dáša Chovancová @mommy_me_portraits

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu