Toskánsko je krajina, ktorú by si prial navštíviť každý z nás. Nekonečné vinice, dobré víno, skvelá atmosféra. To všetko nájdete nie len v Taliansku, ale aj u našich susedov. Neďaleko hraníc sa nachádza miesto, ktoré sa právom môžem nazývať „maďarským Toskánskom“. Má na to totiž všetky predpoklady.

Keď dorazíte do mestečka Neszmély, kľukatá cesta vás zavedie až na vrchol, kde sa ocitnete na nádhernom mieste. Všade naokolo vidno len vinice a krásnu prírodu. Práve na tomto vrchu majitelia vybudovali hotel s reštauráciou, hneď vedľa fabriky na spracovanie vína.

V Hilltop Borbirtok nájdete niekoľko izieb, v ktorých vás nadchne krásny výhľad do okolitých viníc. Ráno po zobudení budete mať možnosť kochať sa nádhernou scenériou. Okrem ubytovania v hlavnej budove sú k dispozícii aj ďalšie izby, ktoré sa nachádzajú pár metrov ďalej v menšej budove.

Vynechať nemôžete samozrejme ochutnávku vína, počas ktorého vás someliér zavedie do fabriky, kde vysvetlí proces spracovania hrozna. V tajných komnatách vás potom čaká prijemná ochutnávka miestnych vín s občerstvením.

Na pozemku sa organizujú aj svadby. Priestor pre hostinu je dosť veľký, nehovoriac o vonkajšom vybavení, kde svadobčania môžu zažiť nádherný deň. Na vonkajšom areáli je vybudovaný bazén, vírivka a hneď vedľa sú baldachýnové postele pre návštevníkov, ktoré sú k dispozícii v letných mesiacoch.

Keď sa rozhodnete navštíviť toto čarovné miesto, neodídete bez skvelých zážitkov. Nehovoriac o výbornom jedle, ktoré ponúka reštaurácia. Tú môžete navštíviť samozrejme aj bez toho, aby ste boli v hoteli ubytovaní.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu