Elegantne aj do veterného jesenného počasia

0
1039

Jesenná móda nemusí znamenať len dlhé kabáty, huňaté bundy a zateplené nohavice. Rovnako ako je jeseň neuveriteľne pestrým obdobím, môžete aj vy siahnuť po šatách či sukni, farebnej košeli, kvetovaných vzoroch či ďalších originálnych módnych kúskoch. Ani vrchné oblečenie nemusí byť v nudných odtieňoch čiernej. V KiKu teraz objavíte novú kolekciu dámskeho jesenného oblečenia, v ktorej nájdete okrem základných kúskov aj veľa farieb a vzorov, ktoré prežiaria aj pochmúrny deň.

So začiatkom jesene prichádza počasie, ktoré je mnohokrát trochu nevyspytateľné. Ráno musíte do práce vyraziť v bunde, ale popoludní by ste najradšej mali na sebe vzdušné šaty. Ako si s tým poradiť? Jednoduchá rada – vrstvenie. Určite nič nepokazíte elegantnou blúzkou s nohavicami či zateplenými šatami. Na cestu si na seba môžete vziať sveter alebo prešívanú bundu, ktorú popoludní vložíte do kabelky.

Hoci sa možno nechcete ešte s letom rozlúčiť, časom budete musieť zaradiť do šatníka bundy a kabáty. Jeseň je skrátka neúprosná, a hoci cez deň ešte môže svietiť slniečko, akonáhle zapadne, začína byť naozaj chladno. Veľmi obľúbené sú napríklad prešívané bundy, ktoré spoľahlivo zahrejú a navyše aj skvele vyzerajú.

foto: KIK / pixabay.com

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu