MUŽI ZVOLILI AUTONÓMNE VOZIDLÁ A PREZERVATÍVY PRE DOSIAHNUTIE ŽENSKÉHO ORGASMU

Mužom na ženskom uspokojení záleží. Chcú bojovať proti nerovnosti orgazmov.

–        V rámci prieskumu medzi mužmi bolo vyhlásených 10 top vynálezov roku 2017 pre ženy. Medzi prvými sa umiestnili autonómne autá a prezervatívy podporujúce dosiahnutie orgazmu ženy.*

–        V prvej desiatke sa ďalej umiestnili hlasom aktivované vysávače, chytré vankúše s wifi pripojením a hriankovače ovládané pomocou aplikácie v mobilnom zariadení.

–        Prieskum bol realizovaný v rámci uvedenia nového prezervatívu Durex Intense Orgasmic na trh, ktorý bol vytvorený, aby ženám pomohol ľahšie docieliť orgazmus. **

Medzinárodný prieskum medzi 2000 mužmi označil autonómne autá a prezervatívy podporujúce ženský orgazmus za jasných víťazov vynálezov určených primárne pre ženy. Tieto produkty za sebou nechali aj také inovácie ako sú chytré vankúše, kamery do chladničky, podvodné drony alebo hlasom aktivované vysávače. Výsledky zverejnila značka Durex, ktorá požiadala mužov, aby vybrali pre nich najzaujímavejší nový vynález. Jasným víťazom sa stali autonómne autá, hoci hneď za nimi sa umiestnili prezervatívy Durex Intense Orgasmic podporujúce orgazmus ženy. Viac ako 90 % mužov ďalej v rámci výskumu prehlásilo, že by radi vyskúšali kondóm podporujúci orgazmus ženy. Dali tým jasne najavo, že im záleží na tom, či ich partnerka dosiahne pri sexe vyvrcholenie.

Vývoj tohto produktu bol reakciou na skorší prieskum, ktorý ukázal, že dve tretiny žien nedosiahnu vždy pri milovaní s partnerom orgazmus**. Sproblémom dosiahnutia ženského orgazmu sa stretáva aj popredná expertka na partnerské vzťahy, doktorka Laura Janáčková vo svojej ambulancii: „Pre mnohé ženy je intimita s partnerom prejavom vzájomnej lásky a blízkosti, príjemný zážitok z týchto chvíľ však nesporne vždy umocní, keď obaja partneri pri milovaní prežijú orgazmus. Prečo by žena vyhľadávala sex s partnerom, ktorý nemá záujem o to, aby aj ona bola pri vzájomnom milovaní uspokojená?“

Keď bola mužom v rámci prieskumu položená otázka, ktorý z nových vynálezov by vybrali ako ten najlepší pre zlepšenie vzťahu so svojou partnerkou, takmer dve tretiny respondentov súhlasili, že prezervatív, ktorý by im pomohol uspokojiť partnerku, by bol skutočnou revolúciou v ich spálni.

Prezervatívy Durex Intense Orgasmic: Intenzívny zážitok pre ženu aj muža

Nový kondóm je lubrikovaný stimulačným gélom, ktorý je navrhnutý tak, aby zvýšil citlivosť intímnych partií partnerky. Prináša hrejivé a chladivé pocity a jemné mravenčenie, zatiaľ čo vrúbky a výstupky sa starajú o dodatočnú stimuláciu. Nové prezervatívy Durex Intense Orgasmic sú navrhnuté tak, aby poskytli čo najvyššiu mieru vzrušenia nielen pre ňu, ale vďaka jej uspokojeniu aj pre neho a urobili tak zo sexu ešte intenzívnejší zážitok.

Nový Durex Intense Orgasmic gél je revolučný gél na stimuláciu klitorisu, vytvorený pre intenzívnejší zážitok z orgazmu. Stačí naniesť niekoľko kvapiek a vmasírovať ich do klitorisu v priebehu predohry a špeciálne zloženie gélu prinesie zmyselné pocity tepla, chladu alebo príjemného mrazenia, ktoré dokážu zvýšiť citlivosť intímnych partií vašej partnerky a priniesť jej intenzívnejšie uspokojenie.

  • *Prieskum verejnej mienky vo forme otázok s výberom možností, 2000 dospelých mužov vo veku 16 – 64 rokov. Realizovaný v roku 2017 spoločnosťou 3GEM v Spojenom kráľovstve Veľkej Británie a Severného Írska

** Prieskum sexuálnej spokojnosti medzi 1500 mužmi vo veku 16 – 64 rokov. Realizovaný v roku 2016 spoločnosťou Ginger Comms v Spojenom kráľovstve Veľkej Británie a Severného Írska.

foto: @Durex, pixabay.com

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu