Už vyše sto rokov oblieka ženské vnady všetkých veľkostí i tvarov. TRIOLE právom patrí označenie: odborníčka v oblasti kvalitnej spodnej bielizne. Pozrite si novú limitovanú kolekciu, s ktorou nešliapnete vedľa ani pod biznis oblečením, ani na dôležitom rande. 

Zaslúžite si to naj, naj…

Spodná bielizeň, osobitne podprsenka, je kúsok, pri ktorom by sme nemali podliezať svoje nároky. Musí naozaj sedieť, ak nám má slúžiť. A také sú aj najnovšie podprsenky a nohavičky limitovanej kolekcie  zn. TRIOLA. 

Ak by ste si mohli vybrať, či si za rovnakú cenu kúpite mercedes v plnej výbave alebo auto inej značky, ktoré iba dobre vyzerá, čo by ste si vybrali? Isteže najvyššiu kvalitu. Tak by sme mali premýšľať aj nad kúpou spodnej bielizne. Spravidla však pozeráme najprv na vzhľad, potom na cenu a funkčnosť býva až na poslednom mieste… Značka TRIOLA tento problém za nás rieši, lebo spája všetko v jednom: 

  • decentný a pritom stále sexi vzhľad,
  • funkčnosť a odolnosť,
  • dobrá cena. 

Súčasťou výborného produktu sú aj kvalitné materiály, ktoré sa neroztiahnu už po niekoľkých  praniach

Viacstupňové testovanie pre dokonalý komfort

Každý nový model podprsenky prechádza vo firme niekoľkými stupňami testovania ženami rôznych mier a proporcií, ktoré musia po určený čas bielizeň veľmi intenzívne nosiť a prať, pričom svoje pocity a skúsenosti zaznamenávajú do formulára. Pred stomi rokmi sa bielizeň a prvé podprsenky šili hlavne z bavlny a z hodvábu, dnes sa pri materiáloch kladie čoraz väčší dôraz na funkčnosť a odolnosť. „Najnovšie trendy sa snažíme priniesť aj našim slovenským aj českým zákazníčka a taká je aj naša najnovšia limitovaná kolekcia. Naším cieľom totiž je, aby podprsenka ´zvládla svoju prácu´ – sformovala zvodný dekolt a zafixovala prsia v očakávanej výške 6/8 postavy, aby bola krásnou súčasťou outfitu, udržala si po dlhý čas svoju funkčnosť a hlavne, aby žena pocitovo vôbec nevedela, že ju nosí. Teda aby nikde neťahala, netlačila, nerezala. Taká je totiž ideálna podprsenka,“ vysvetľuje profesionálna štylistka spodnej bielizne TRIOLA Žaneta Ilutanová.

Bielizeň pre všetky veľkosti, mamičky aj asymetrické tvary

V portfóliu renomovanej značky sú podprsenky doslova pre všetky veľkosti a tvary. Podprsenky vystužené, nevystužené, s kosticami aj bez nich, zmenšovacie či push-upky, športové, pooperačné, aj pre dojčiace mamičky. Uspokoja aj tie najnáročnejšie dámy. Rovnako tak nohavičky, či už nosíte radšej tangá, brazílky, klasiku, s pásom vyšším alebo nižším, športové či formujúce. Kompletný sortiment značky TRIOLA dotvárajú plavky a nočná i pánska bielizeň. Svoju skutočne dobre sediacu spodnú bielizeň si tu nájdu väčšie dámy s plným poprsím, ako aj útle, drobnejšie ženy či dievčatá. „V predajniach sa zákazníčkam venujú špeciálne vyškolené predavačky, vyzbrojené nekonečnou trpezlivosťou, s ktorými si nájde svoju podprsenku aj tá dáma, ktorá vhodnú bielizeň doteraz márne hľadala. S vyše storočnou praxou je TRIOLA skutočne mercedesom medzi spodnou bielizňou,“ uzatvára Žaneta Ilutanová. 

6 správnych krokov pri výbere naozaj dobrej podprsenky

1. Oblečte si ramienka podprsenky a na chrbte ju zapnite na vonkajšie, prípadne prostredné háčiky. Obvod musí byť dostatočne pevný a nemal by vás obmedzovať v dýchaní či pohybe.

2. Upravte si dĺžku ramienok tak, aby ste pod ne mohli zasunúť jeden až dva prsty. Ak vám nemá kto pomôcť, bude to chcieť trochu obratnosti a trpezlivosti, čo zúročíte pri nosení nového kúsku.

3. Prsia v košíčkoch dôsledne upravte tak, aby košík pojal celý prsník. Po stranách, v dekolte ani pod dolným obvodom nesmie nič prečnievať. 

4. Teraz v novej podprsenke párkrát poskočte, vzpažte, zamávajte rukami zhora dole, spravte hlboký predklon. Ak sa cítite pohodlne a všetko zostalo na svojom mieste, pristúpte k poslednej časti skúšky. 

5. Oblečte si priliehavé tričko a skontrolujte svoju siluetu. Pokiaľ sa nikde nerysujú faldíky a nechcené obrysy, vybrali ste si správne.

6. Navštívte predajňu TRIOLA napríklad v bratislavskom Auparku, alebo vyberajte na www.triola.sk

Viete, čo znamená názov TRIOLA? 

Legendu popredného výrobcu kvalitnej spodnej bielizne a plaviek založili v roku 1919 traja spoločníci: Antonín Pařík, Josef Džbánek a Jaroslav Sobol. Názov TRIOLA vymyslela pani Rudolfa Paříková: „Traja spoločníci tvoria predsa – Triolu,“ a hneď si začala spievať „Triola, Triola, Triola!“. Deň pred Vianocami toho roku zaregistroval Krajský obchodný súd v Prahe Triolu ako spoločnosť s ručením obmedzeným ´na výrobu všetkej pánskej a chlapčenskej bielizne, aj bielizne pre dámy´. O krátky čas si TRIOLA nielen podmanila domáci trh, ale aj exportovala svoje výrobky do sveta. 

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu