Keď máte chuť urobiť si radosť

0
1325
relaxing in hammock at sunset on the paradise beach

Všetci to poznáme. Sú jednoducho dni, kedy si chceme niečo kúpiť. Niečo, čo nepotrebujeme. Niekto si chce urobiť radosť, niekto nutne potrebuje novú kozmetiku, ďalší si jednoducho nemôže pomôcť. Každý z nás má svoje vlastné, jedinečné dôvody. Predstavujeme vám svätú trojicu, ktorá vás kedykoľvek zachráni z pazúrov šialeného „ale čo si vlastne kúpiť“? Kúsky, ktoré potešia, budú vás rozmaznávať a vždy im nájdete miesto.

1. Na každý stôl, do každej kúpeľne

Awapuhi Moisture Mist® sprej, ktorý  intenzívne hydratuje vďaka havajskému divokému zázvoru, spiruline a extraktu z planktónu, bohatému na aminokyseliny a vitamíny. Osviežujúca vôňa uhorky a melóna s jemnými kvetinovými tónmi vám vyčarí úsmev na perách pri každej aplikácie. A že ich bude. Awapuhi Moisture Mist® totiž môžete používať vo veľkorysom množstve nielen na vlasy, ale aj na pleť a celé telo. Nie je to presne to, čo teraz potrebujete?

Awapuhi Moisture Mist®, 250 ml, 16,55 € 

2. Pre chvíle, ktoré stoja za to

Napustite si vaňu, zapáľte sviečky, nalejte pohárik svojho obľúbeného prosecca a ponorte sa do sveta sebalásky. Ešte moment – nezabudnite na vlasovú masku Lavender Mint Deep Conditioning Mineral Hair Mask. Ošetrujúce minerály z francúzskeho ílu vlasy hĺbkovo ošetrujú a hydratujú vyprahnuté pramene. Vôňa levandule, mäty a čajovníkového oleja nádherne upokoja vaše zmysly. Tento nákup rozhodne stojí za to.

Lavender Mint Deep Conditioning Mineral Hair Mask, 6×20 ml, 26,36 €

3. Zvodca

Kto pozná vlasový sprej Texturizing Sea Spray®, vie, o čom je reč. Vôňa, ktorá vám rozšíri zreničky a podlomí kolená. Aplikácia tak jednoduchá, že vám dôjde dych. Textúra, z ktorej sa vám začnú potiť dlane. Tentoraz si domov prinesiete maznáčika, ktorý vás len tak neomrzí.

Awapuhi Wild Gin ger® Texturizing Sea Spray®, 150 ml,27,60 € 

V predaji v kaderníckych salónoch www.paulmitchell.cz/salony alebo na eshop.paulmitchell.cz.

foto: paulmitchell / dollarphotoclub.com

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu