MAJSELF V CHYTĽAVEJ LATINO SKLADBE „NEBUDEM TO JA“ SPIEVA O POROZCHODOVÝCH DRÁMACH!

0
1504

Po titulnej skladbe ku pripravovanému albumu „PULZ“, vypúšťa Majself ďalší vizuál, tentokrát pod režisérskym dohľadom Dušana Krajčoviča, ktorý netradičným, kinematografickým spôsobom poukazuje na myšlienku interpréta. Latino skladba „NEBUDEM TO JA“ tak nielen rytmikou, ale aj snímkou roztancuje všetky zmysly.

Pri skladbe “Pulz” sme sa klipom preniesli do reverznej slučky obrazov, ktoré poukazovali na jeho budúce ja, ktoré prišlo zabiť to súčasné. Vtedy chcel Majself upozorniť nato, akým rýchlym tempom žijeme a zabíjame sa tak sami. Myšlienka vznikla aj na základe diagnostiky Crohnovej choroby, ktorú umelec priznal práve s touto skladbou. Song “NEBUDEM TO JA” sa nespája s priamou skúsenosťou rapera, ale námet na skladbu čerpal zo svojho okolia. 

„Inšpiroval som sa príbehmi mojich kamarátov/kamarátiek a známych, ktorí mi často hovorili o svojich vzťahových peripetiách, ako ich nielen online stalkujú, ale dokonca aj fyzicky vyhľadávajú „náhodné“ stretnutia. Viem, že niekedy je ťažké sa zmieriť so stratou, keď sme zvyknutí na daného partnera, no niektorí to nepochopia ako znamenie, že k sebe nepatria a idú až za hranice slušnosti, aby získali svojho partnera naspäť. Klip zachytáva vtipné myšlienky zo vzťahov a zmenšením ženy, ktorá hrá rolu práve neodbytnej ex vyvolávame vizuálnu reminiscenciu, kedy si premietame chvíle, ktoré každý v nefunkčnom vzťahu určite zažil.  Telefónna búdka reflektuje tak premostenie z minulosti do budúcnosti. V niektorých slidoch sa objaví aj moja Julka, tá podčiarkuje v klipe súčasnosť „, objasňuje myšlienku nového klipu Majself. 

Úlohu miniatúry, stvárňujúcej expartnerku rapera si zahrala tanečníčka Nina Pápayová, doplňujúce vokály naspievala Nikol Kassel. Hudbu a mix master mal na starosti jeho dvorný producent Fillipian. Aktuálne raper oznámil aj spoluprácu na filmovom songu, netradične v spojení so skupinou Desmod, ktorá vyjde budúci týždeň trackovo a klipu sa fanúšikovia dočkajú až začiatok decembra.

Viac info:

AKTUÁLNY SINGEL: https://www.youtube.com/watch?v=0-KlveVuVdU&list=RD0-KlveVuVdU&index=1 

MERCH „NEBUDEM TO JA“: https://shop.rukahore.sk/majself 

FCB FANPAGE: https://www.facebook.com/Majself/

IG: https://www.instagram.com/majself_neptun/?hl=en 

SPOTIFY: https://open.spotify.com/album/1uWxCvqiNy6gFuxyWtNgV9 

Zdroj: JANA TRELLOVÁ, PR RUKA HORE / YOUTUBE.COM

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu