Maličkosti, ktoré sú dôležité. Robíte pre svoj vzťah týchto sedem vecí?

Svet sa skladá z drobností. A vzťah už dupľom. Potrebuje, aby sa na ňom pracovalo a partneri by si ho mali strážiť. Skladá sa z množstva maličkostí, ktoré prinášajú dni, ale na niektoré a veľmi dôležité sa často zabúda.

Máte vo vzťahu týchto sedem vecí?

Objatie- ale nielen také narýchlo. Poriadne kvalitné objatie. Dodáva energiu, silu a je veľkým prejavom lásky, niekedy je to podstatnejšie ako slová ľúbim ťa. Objatie dokáže povzbudiť a zdvihnúť náladu. Partner vám ním dáva najavo aj to, že pri vás stojí. Skúste dnes svoju lásku objať. Poriadne a silno.

Bláznivé prekvapenie- nemusíte to robiť každý deň, ani každý týždeň. To by už nebolo ono. Stačí raz za čas, vybočiť zo stereotypu a napríklad ho vziať na obľúbenú adrenalínovú hru alebo ho čakať v sexy podväzkoch, prípadne mu len kúpte niečo, z čoho bude mať radosť a čo už dlho chcel. Myslite na seba aj takto.

Ďakujem a prosím- slová, ktoré by nás všetkých mali učiť naši rodičia odmalička, potom učitelia v škôlke, škole a my by sme ich mali používať. Kto povedal, že len v oficiálnom vzťahu? V tom partnerskom predovšetkým! Poďakujte svojej partnerke za večeru alebo za pekný večer. Vy dámy, ak chcete pomôcť v domácnosti, slovo prosím dokáže divy. Skúste to.

Večerný rituál- nech je príjemný a nech sa naň obaja tešíte. Dajte si každý večer pohár vínka alebo si zahrajte nejakú hru vo dvojici. Spoločný kúpeľ, prípadne masáž. Alebo si len každý večer spolu pozrite dobrý film či seriál.

Nielen milujem ťa- tieto slová sú krásne, ale niekedy to naozaj nestačí. Povedzte mu alebo jej, prečo ju milujete. Najmä ženy potrebujú počuť, čo je na nich skvelé a výnimočné. Ale aj muži chcú byť jedineční. Doprajte to tým svojim a povedzte im, prečo aj sú.

Bozk na rozlúčku- lebo nikdy neviete, kedy sa vidíte naposledy!

Vlastná reč- partneri si často vytvárajú vlastnú reč a majú spoločný humor, ktorým nie každý rozumie. A to je dobre. Základ je, že si rozumiete navzájom. Bude vás to spájať a budete to vedieť len vy. Môže to byť pokojne aj sexy. Udržiava to vášeň a túžbu.

by Diamond, diva.aktuality.sk

Foto: Tumblr

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu