"Sila vytrvať a nepoddať sa" - to je heslo Dominiky Gajdošovej

Dominika Gajdošová – nositeľka titulu Queen of WomanMan, finalistka súťaže Queen of Golf 2015, víťazka súťaže v naturálnej kulturistike federácie SANK Victoria Natural a čerstvá víťazka Majstrovstiev Európy vo fitness.

Čo pre Teba znamená Fitness?Fitness je moja ,,srdcovka“, je to moja druhá láska po mojej dcérke Lili. Je to ako droga, ktorá ma dobíja energiou a pozitívnym myslením. Cvičenie mi pomáha zabudnúť na starosti, ktoré život prináša! Fitness je hlavne o veľkej disciplíne, ktorá je v tomto prípade veľmi dôležitá, pretože bez nej to nejde!


Triumfovala si na súťaži v naturálnej kulturistike federácie SANK Victoria Natural  a hneď za tým aj na majstrovstvách Európy. Čo Ťa motivovalo vôbec ísť na tieto súťaže?

Motivovalo ma najviac to, že som sa chcela niekam posunúť, byt lepšia! V máji som na prvej súťaži získala tretie miesto a povedala som si, že ho musím minimálne obhájiť alebo sa posunúť o priečku vyššie! Zmenila som preto aj trénera a štýl tréningov, začala som sa pripravovať a úspech sa dostavil. Prvé miesto som nečakala, ale bola som najšťastnejšou na svete. To ma zároveň nakoplo ísť ďalej, tak sme sa s trénerom rozhodli, že skúsime Európu a tu sa dostavil môj doteraz najväčší úspech. Tento pocit by som dopriala každému. Stále tomu sama neverím, ale je to tak, získala som prvenstvo a za to najviac ďakujem môjmu trénerovi, ktorý si to zaslúži, pretože ma podporoval a stál pri mne aj v ťažkých situáciách! Príprava zahŕňa mnohé odriekanie v stravovaní a samozrejme poctivom tréningu, sústredení a hlavne disciplíne, ako som už spomenula! V mojom prípade bola príprava na súťaže náročnejšia o to, že som musela tréningy prispôsobovať dcérke a svojej práci! Ale keď človek chce a má odhodlanie, všetko sa dá zosynchronizovať!

V športe si doma. Tento rok si bola finalistkou v súťaži Queen of Golf 2015, kde si získala titul Queen of WomanMan. Baví Ťa golf? Chceš sa mu v budúcnosti venovať?

Súťaž Queen of Golf bola pre mňa veľkou výzvou, aj napriek rešpektu keďže moje súperky boli oveľa mladšie ako ja ;o)
V tejto súťaži som získala krásny titul, z ktorého som sa veľmi tešila a bude mi cťou nafotiť editoriál do skvelého časopisu WomanMan! Golf je veľmi zaujímavá hra, zábavná a najmä spája ľudí! Do budúcna si určite príležitostne zahrám, ale golfu sa neplánujem venovať, pretože si to vyžaduje viac voľného času, ktorého ja momentálne veľmi nemám. Golf považujem za istú dávku relaxu a spestrenia pri mojich povinnostiach maminy a fitnesky! Zároveň neodmietam možnosť sa venovať tomuto športu v budúcnosti!

V minulosti si bola finalistkou aj Miss Universe? Venuješ sa ešte aj modelingu? Čo Ťa čaká ešte tento rok?
Súťaže krásy som sa zúčastnila v roku 2010, kde som bola finalistkou Miss Universe! Touto súťažou som získala veľmi veľa skúseností, venovala som sa aj modelingu par rokov, ale v súčasnosti sú moje priority niekde inde. Modelingu sa venujem už iba príležitostne. Účasťou na majstrovstvách Európy som zakončila svoju fitnes sezónu, takže plánujem trošku oddych samozrejme spojený s cvičením a začnem sa v decembri pomaličky pripravovať na jarnú sezónu, pretože je stále čo zlepšovať a zdokonaľovať sa!

foto: archív D.G.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu