Maska, na ktorú sa budú tešiť nielen vaše vlasy

Lavender Mint Deep Conditioning Mineral Hair Mask od Paul Mitchell®

Len máloktorá z nás môže povedať, že by chvíle s vlasovou maskou patrili medzi jej najobľúbenejšie časti dňa. My vám ale garantujeme, že na okamžiky s Lavender Mint Deep Conditioning Mineral Hair Mask sa budete skutočne tešiť! Táto maska ​​vás totiž svojimi účinkami dokáže aspoň na chvíľu preniesť na miesto, kde neexistuje stres.
 
Ako? Lavender Mint Hair Mask totiž pôsobí hneď dvakrát. Vďaka obsahu unikátnych minerálov z francúzskeho ílu hydratuje, posilňuje a dokáže opraviť suché a poškodené vlasy. Zanecháva ich silnejšie, krajšie a zdravšie a navyše v nich uzamyká vlhkosť, vďaka čomu jej efekt trvá ešte dlhšie.
Okrem toho však obsahuje aj výťažky z levandule, mäty a čajovníka austrálskeho, ktoré každú jej aplikáciu premení doslova v relaxačnej procedúru.


 
Levanduľa totiž nielen krásne vyzerá, ale jej vôňa dokáže odbúravať stres a pomáha pri bolestiach hlavy. Dokonca zmierňuje ľahšie formy depresie. Mäta uvoľňuje napäté svaly a uľavuje pri migrénach. Čajovníkový olej sa potom využíva pri relaxačných kúpeľoch, v saunách alebo pri aromaterapii. Spojenie týchto troch zložiek v Lavender Mint Mask nedáva stresu ani napätie najmenšiu šancu.

A je jedno, či nás práve „žerie“ práca, deti, rad u doktorky, drahé maslo alebo praktické rady do života v podaní našich mamičiek či svokra na návšteve. Vďaka prírodným vonným látkam v Lavender Mint Deep Conditioning Mineral Hair Mask robíme zároveň niečo pre svoje vlasy, ale aj pre pokoj svojej duše.

S balením šiestich jednotlivých masiek si navyše podobné momenty môžeme dopriať kedykoľvek a kdekoľvek – napríklad aj na služobnej ceste alebo počas predĺženého víkendu.

Lavender Mint Deep Conditioning Mineral Hair Mask, 6 × 20ml, Cena: 27,8 €
Kúpite v salónoch
www.paulmitchell.cz/salony

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu