Claude a Marie Verneuilovci sú späť. Ich rodina je početne rozrastená a ich čaká oslava 40. výročia manželstva. Veľká oslava vo veľkej rodine si, samozrejme, vyžiada veľké komplikácie, a teda veľké zážitky. Milovaná snímka Čo sme komu všetci urobili prichádza do kín 19. mája.

Film Čo sme komu všetci urobili prichádza so svojím už tretím pokračovaním. V prvej snímke Claude a Marie Verneuilovci vydali svoju štvrtú dcéru a v druhej úspešne udržali všetky svoje dcéry a ich rodiny vo Francúzsku. Vtedy ešte nečakali, že ich štyri dcéry sa im rozhodnú na oslavu 40. výročia uzavretia manželstva usporiadať prekvapenie priamo v ich malebnom dome v Chinone. A v poriadne rozšírenom zložení. Vzdať hold dlhému manželstvu totiž prídu nielen zaťovia, ale aj ich rodičia!

Toto „rodinné“ stretnutie sľubuje, že bude veľmi bohaté na udalosti. Stačí, že tieto rodiny pochádzajú z celého sveta a rozhodne ich nespája rovnaká viera. Nechajte sa prekvapiť a predovšetkým pobaviť. 

Dosiahnuť tretíkrát rovnaký úspech? Výzva!

Režisér Philippe de Chauveron priznal, že nakrútenie tretieho pokračovania bolo veľkou výzvou. Prvé dva filmy totiž zožali mimoriadny úspech, a to nielen v domovskom Francúzsku, ale v celom svete. Film rozosmial ľudí v Európe či v USA, ale aj v Maghrebe, Libanone, Uruguaji, Japonsku… “Keďže prvé dva filmy sa zaradili do prvej stovky najúspešnejších filmov v histórii francúzskej kinematografie,” povedal režisér, “vieme, že budeme mať problém dosiahnuť rovnaké skóre. To ale neznamená, že stratíme krídla, práve naopak!”

Čo je prítomné aj v treťom dieli, to je sila rodiny, ktorá je hlavným pojítkom filmu. “Ľudia si Verneuilovcov obľúbili, radi sa pozerajú na ich hádky, ale predovšetkým chcú, aby zostali spolu,” povedal Chauveron, “Pretože práve o tom je rodina: o ľuďoch, ktorí sa majú veľmi radi, ktorí sa hádajú, ktorí sa od seba vzďaľujú, ale ostávajú spojení nezničiteľnými putami.”

Nový rozmer filmu – svokrovci

Spoluscenárista Guy Laurent sa tešil najmä novým podnetom, ktoré mohli so Chauveronom zapracovať do scenára: “Výročie svadby bolo skvelou príležitosťou preorientovať príbeh na rodičov Verneuilovcov. Dievčatám to tiež dalo úlohu, pretože to boli ony, kto inicioval projekt a zorganizoval oslavu. No a predovšetkým sme dostali príležitosť zakomponovať do filmu skutočnú novinku – svokrovcov.”

Pikoškou je, že do scenára svojimi podnetmi prispievali aj samotní herci, pretože viacerí z nich sa vo svojich skutočných životoch písaniu venujú.

Tretie pokračovanie príbehov obľúbeného manželského páru Verneuilovcov prichádza do kín v distribúcii spoločnosti CinemArt SK už vo štvrtok, 19. 5.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu